Revolax

Wypełniacz z lidokainą 1.1 ml DEEP Revolax

219,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 219,00 .

SKU: 7772
 • Opis produktu

  Wypełniacz z lidokainą 1.1 ml DEEP Revolax

  Revolax DEEP służy do modelowania kości policzkowych i brody. Możesz także użyć Revolaxu DEEP do wypełniania ust, a także do wypełniania zmarszczek w okolicach ust i bruzd nosowo wargowych. Ten kwas hialuronowy jest wysokiej czystości pochodzenia niezwierzęcego, który jest w 100% naturalną substancją, optymalnie synchronizująca się z tkankami skóry człowieka. Produkt marki Revolax jest całkowicie oczyszczony z czynnika sieciującego BDDE co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla pacjentki. Do produkcji została wykorzystana wyjątkowa technologia usieciowanego kwasu hialuronowego. Revolax bazuje na wyjątkowej technologii usieciowania, która nie wymaga wolnego kwasu hialuronowego do stosowania fizycznych właściwości formuły żelowej.

  Wysoka lepko-sprężystość to jedna z cech wyróżniających Revolax. Ta plastyczna konsystencja pozwala na stworzenie natychmiastowej i trwałej objętości, a ponadto umożliwia równomierny rozkład produktu z naturalnym wykończeniem. Dodatkowo wypełniacz charakteryzuje się niskim procentem migracji produktu, co oznacza, że ​​po wstrzyknięciu produkt z większym prawdopodobieństwem pozostanie blisko miejsca wstrzyknięcia. Istotne również są ścisłe kontrole jakości, które usuwają ślady środka sieciującego BDDE z gotowego produktu poprzez rygorystyczny proces dializy.

  WYPEŁNIACZE REVOLAX NIE SĄ ODPOWIEDNIE DLA:

  – Kobiet w ciąży lub karmiących piersią.
  – Pacjentów, o których wiadomo, że wykazują nadwrażliwość na kwas hialuronowy.
  – Pacjentów, którzy mają tendencję do powstawania blizn przerostowych.
  – Osób bezpośrednio przed lub po laseroterapii, peelingu chemicznym lub dermabrazji.
  – Obszarów wykazujących stan zapalny skóry lub oznaki infekcji.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo