Pimp My Lashes

Mini zestaw do laminacji liftingu rzęs Pimp My Lashes

99,00  z VAT

Ilość

Uwaga! Kolor grzebyka w zestawie chwilowo jest zmieniony na miętowy.

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Laminacja rzęs

  Bez wątpienia ten zabieg to Must Have w twoim salonie ! 💥

  Zestaw do laminacji rzęs z serii #Lift_My_Lashes zawiera grzebyk/aplikator do liftingu rzęs, kompensatory oraz wybrane przez Ciebie wałeczki.

  Nie miałaś styczności z kompensatorami ? Jeszcze nie wiesz co tracisz ! 😍

  Kompensatory do rzęs

   

  Niewątpliwie to będą twoi mali pomocnicy do zabiegu liftingu rzęs. 👷👷

  Ten produkt zadba o przytrzymanie rzęs na wałku podczas całego zabiegu laminacji tak, aby uzyskać równomierne i piękne podkręcenie rzęs rodem z instagrama !

  Przydadzą Ci się niezależnie od tego czy wybierzesz balsam czy klej do laminowania rzęs, produkty te są rozpuszczalne w wodzie.

  Dla wyjaśnienia, preparaty do laminacji rzęs zawierają wodę, która rozpuszcza kleje i balsamy. W efekcie niektóre rzęsy mogą się odkleić.

  Istotnie bardzo trudno jest przykleić odbitą rzęsę, podczas gdy środowisko w składzie 1-2 jest mokre, klej tam nie wyschnie. W związku z tym idealnie sprawdzą Ci się kompensatory do liftingu rzęs, które zadbają o to, aby nic się nie odkleiło i nie przemieściło podczas zabiegu laminacji. Wnioskując z kompensatorami Pimp My Lashes zyskasz czas oraz gwarancję udanego zabiegu !

  Wałeczki do liftingu rzęs

   

  Możesz wybrać wałeczki różowe z brokatem Universal Lash Lift Pads w najbardziej pożądanym skręcie M. Powstały z miękkiego sylikonu, w zestawie znajdują się 4 pary S-XL.

  Wałeczki do rzęs są hipoalergiczne, idealne do rzęs rosnących w górę i dół. Rzęsy będą delikatnie uniesione i podkręcone z efektem zalotki do rzęs.❤️

  Kolejne dostępne wałeczki L Curl Lash Lift Pads  to wyjątkowe formy do zabiegu laminacji. Wyróżnia je ultra miękki sylikon idealnie przylegający do powieki.

  Co oznacza, że możesz nie przyklejać ich do oka ! 😍 Unikalny kształt i wysokość wałeczków pozwala na dopasowanie ich do każdego oka.

  Sprawdzą się nawet do nisko osadzonych oczu i krótkich rzęs.

  Ten zestaw do liftingu rzęs to idealny wybór w stosunku jakości do ceny 🥰

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo