Igły akupunkturowe Seirin J 0,20×30 mm do makijażu permanentnego brwi | kresek | ust Maderm Esthetic 5 sztuk
5,00 zł z VAT
-
Opis produktu
Igła akupunkturowa Seirin J 0,20×30 mm 5 sztuk
Jednorazowa igła akupunkturowa Seirin J. Do zastosowania w makijażu permanentnym. Igły Seirin J to renomowany produkt japoński.
Wykonane z najwyższej jakości stali. Produkowane z wyjątkową starannością, poddane surowej kontroli i sterylizowane gazem EO.
Igły posiadają uchwyt wykonany z lekkiego polipropylenu.
Zestaw igieł SEIRIN typu J od światowego lidera. Idealnie wyważone uchwyty, trzykrotnie polerowane końcówki ze stali nierdzewnej, sterylne. Najwyższa jakość i bezpieczeństwo stosowania.
PRZEZNACZENIE
Igły pasują m.in. do urządzeń:
- Long Time Liner
- Royal Liner
- Soft Liner
- FEEL GOOD
- I am Ink
- MADERM M PRO LINER
- MADERM M LINER
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Igły SEIRIN od japońskiego producenta przodują wśród dostępnych obecnie na rynku igieł akupunkturowych do makijazu permanentnego. Zdobyły renomę i zaufanie w kosmetyczno-medycznym środowisku. Są cenione za najwyższą jakość wykonania, a także dobór materiałów o specjalnych właściwościach.
Końcówka każdej igły podlega trzykrotnemu polerowaniu w celu uzyskania maksymalnej ostrości. Do produkcji igły użyto specjalistycznej stali nierdzewnej. Proces produkcyjny jest poddawany 8 rygorystycznym kontrolom. Igły są czyszczone metodą elektrolityczną oraz sterylizowane tlenkiem etylenu.
Wygodny, wyprofilowany uchwyt z lekkiego polipropylenu jest idealnie wyważony i ergonomicznie dopasowany, dzięki czemu praca z igłą staje się jeszcze bardziej efektywna.
ZALETY
- profesjonalne igły od japońskiego producenta
- najwyższy poziom bezpieczeństwa
- poddawane ścisłym kontrolom jakości
- specjalistycznie zaprojektowane
SPECYFIKACJA PRODUKTU
Rozmiar: 0,20 x 30 mm
Grubość igły: 0,20 mm
Pakowanie: pojedynczo
Opakowanie: 100 szt.
Data ważności: 03/2024
Jednorazowa igła akupunkturowa Seirin® J. Do zastosowania w makijażu permanentnym. Igły Seirin J to renomowany produkt japoński. Wykonane z najwyższej jakości stali. Produkowane z wyjątkową starannością, poddane surowej kontroli i sterylizowane gazem EO. Igły posiadają uchwyt wykonany z lekkiego polipropylenu.
Igły J pasują do rączek akupunkturowych w urządzeniach:
Produkt pakowany pojedynczo w sterylnych warunkach.
5 SZTUK
-
Zwroty i ReklamacjeW przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.
Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:
SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo