Maderm Esthetic

Książka Świat Makijażu Permanentnego – Agnieszka Majewska Maderm Esthetic

239,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 239,00 .

SKU: 9788396323606
 • Opis produktu

  Książka o makijażu permanentnym to MUST HAVE na półce linergistki. Autorka zawarła ogrom swojej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia w pracy z klientem, jak i ze swoimi kursantkami. Napisana łatwym, przejrzystym językiem. Skierowana dla profesjonalistów, jak i dla osób uczących się trudnej sztuki wykonywania makijażu permanentnego. Okraszona autorskimi zdjęciami.

  Wydanie 2022, 108 stron, oprawa twarda.

  Uwaga! Prosimy o przemyślane zakupy – rozpakowana książka nie podlega zwrotom.

  • Nowoczesne metody makijażu permanentnego
  • Kolorymetria w makijażu permanentnym
  • Dobór pigmentu do klientki
  • Znaczenie pH przy kolorymetrii
  • Pigmenty
  • Makijaż permanentny po czasie
  • Usuwanie makijażu permanentnego
  • Przeciwwskazania do zabiegu makijażu permanentnego

  To i wiele więcej w najnowszej publikacji Agnieszki Majewskiej – „Świat Makijażu Permanentnego – Solidne fundamenty w PMU Część 1”

  Książka MUST HAVE na półce linergistki. Autorka zawarła ogrom swojej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia w pracy z klientem, jak i ze swoimi kursantkami. Napisana łatwym, przejrzystym językiem. Skierowana dla profesjonalistów, jak i dla osób uczących się trudnej sztuki wykonywania makijażu permanentnego. Okraszona autorskimi zdjęciami.

  Wydanie 2022, 108 stron, oprawa twarda.

  Kilka słów od Autorki

  To dla mnie ogromny zaszczyt móc przedstawić Wam podręcznik „Świat Makijażu Permanentnego cz1”. Pragnę, by książka ta służyła początkującym i zaawansowanym linergistkom, a także trenerkom, które wprowadzają studentki w świat makijażu permanentnego. Jestem przekonana, że ta książka będzie pomocna i znajdziecie w niej odpowiedzi na wszystkie pytania. Świat makijażu permanentnego to podręcznik, w którym zawarte zostały wszystkie podstawowe informacje niezbędne do pracy w salonie linergistki oparte na mojej wiedzy i doświadczeniu. Drogie Czytelniczki, niech ta książka będzie Waszą encyklopedią wiedzy z makijażu permanentnego.” Agnieszka Majewska

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo