Lampa LED do utwardzania tipsów żelowych Soft Gel, Dual System Thuya

Thuya Nails

149,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 149,00 .

W magazynie

szt.
Sprawdzam...
Zwrot pieniędzy
Darmowa dostawa
Wsparcie 24/7
Opis

Skuteczne utwardzanie tipsów wykonanych z żelu

Lampa LED Thuya została zaprojektowana specjalnie do szybkiego i skutecznego utwardzania tipsów żelowych, zarówno tych z linii Soft Gel, jak i Dual System. Zapewnia to solidne utwardzenie warstw żelu, co przekłada się na trwałość manicure’u. Te tipsy to nowość w branży Beauty. Zostały już wykonane z żelu co ułatwi i przyśpieszy twoją pracę. Koniec z piłowaniem i formowaniem. Szybka i profesjonalna stylizacja są w twoim zasięgu.

Uniwersalne zastosowanie i Doskonałe Rezultaty

Dzięki możliwości wykorzystania zarówno z tipsami Soft Gel, jak i Dual System, lampa LED Thuya jest idealnym narzędziem dla profesjonalistów oraz miłośników manicure’u w domowym zaciszu. Otwiera szerokie możliwości kreatywnego projektowania paznokci. Ta lampa LED oferuje nie tylko wygodę i wszechstronność, ale także zapewnia doskonałe rezultaty. Dzięki precyzyjnemu utwardzaniu, tipsy żelowe są idealnie przytwierdzone, co zapewnia długotrwały efekt manicure’u bez obaw o odpryski czy uszkodzenia.

 1. Tipsy Soft Gel Thuya

  • Metoda aplikacji: Tipsy Soft Gel wykorzystują elastyczne tipsy wykonane z żelu, które są przyklejane bezpośrednio na całej powierzchni płytki paznokcia za pomocą żelu Soak off (polecamy Clear).
  • Wykończenie: Po nałożeniu tipsów Soft Gel, paznokcie są utwardzane przy użyciu lampy LED Thuya. Daje to możliwość uzyskania trwałego i elastycznego manicure’u, który jest odporny na uszkodzenia.
 2. Dual System Thuya:

  • Metoda aplikacji: System Dual System to szybka i prosta technika formowania paznokci, wykorzystująca formy Dual System. Formy te pozwalają na precyzyjne modelowanie kształtu paznokci, eliminując potrzebę ręcznego pilowania. Tipsy są nakładane na formy i utrwalane w lampie LED Thuya.
  • Wykończenie: Po utwardzeniu tipsów Dual System lampą LED, paznokcie uzyskują eleganckie wykończenie, które jest cienkie, odporne i trwałe.

Podsumowując, główną różnicą między zastosowaniem Tipsów Soft Gel a Dual System jest metoda aplikacji oraz sposób formowania paznokci. Oba systemy korzystają z lampy LED Thuya do utwardzenia tipsów, co zapewnia trwałość i odporność manicure’u. Jednak Dual System oferuje dodatkową zaletę w postaci szybkiej i precyzyjnej formy paznokci bez konieczności ręcznego piłowania. Odmień swoje stylizacje paznokci już teraz!

SKU: 8412751354103

O marce:

Reklamacje i zwroty

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo

Dostawa i kurierzy

Realizacja

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy każdy towar po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas wysyłki paczki od momentu zaksięgowania wynosi 24 godziny. Przesyłki są zlecane w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych), w godzinach 8:00-16:00.

Rodzaje przewoźników

W zależności od Twoich preferencji, oferujemy kilka opcji dostępnych firm przewozowych i różne rodzaje usług:

 • Poczta Polska – Paczka zagraniczna (Anglia)
 • GLS – Kurier płatny z góry lub za pobraniem
 • InPost – Paczkomat 24/7
 • InPost – Kurier – płatny z góry
 • DPD – Kurier – płatny z góry lub za pobraniem

Czas dostawy

W zależności od wybranego przewoźnika, oto przewidywany czas dostawy wyrażony w dniach roboczych:

 • Paczka (Poczta Polska) – poza granicami UE: około 14-20 dni
 • Paczkomaty (InPost) – około 24-36 godzin
 • Przesyłka kurierska (DPD, GLS lub InPost) – około 24-48 godzin

Chcielibyśmy również poinformować, że realizujemy wysyłki zagraniczne w obrębie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

W przypadku wyboru płatności przelewem lub kartą płatniczą przez klienta, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

Odbiór osobisty

Godziny odbioru osobistego:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00

Adres odbioru osobistego:

Pimp My Lashes Żukowo ul. Gdańska 59a 83-330

ekspert_pimpmylashes

Czat firmowy

ekspert_pimpmylashes

  Masz dodatkowe pytania?

  Zapytaj eksperta Pimp My Lashes

  Odpowiedź uzyskasz w ciągu 24h