Elan

Maska odżywka serum do brwi i rzęs Supersonic Cera Healer Serum 3 Flexing Expert System Elan

99,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,00 .

SKU: 5905289897028
 • Opis produktu

  Supersonic Cera Healer Serum 3 Flexing Expert System Elan

  Maksymalne odżywienie brwi i rzęs dzięki Supersonic Cera Healer Serum 3 to wysoko skuteczny produkt specjalnie opracowany do trójwymiarowego fleksingu brwi i rzęs. Został stworzony z wykorzystaniem unikalnej kombinacji kwasu linolenowego, pantenolu, ceramidu NP i oliwy z oliwek. Ta kombinacja działa cuda w odnowie struktury włosów i równowadze pH. Dzięki ulepszonej formule SUPERSONIC CERA HEALER dogłębnie odżywia i nawilża włosy, jednocześnie przywracając naturalny poziom pH, dzięki czemu brwi i rzęsy stają się zdrowe, elastyczne i mają oszałamiający wygląd. Ten produkt jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą pięknych, zdrowych brwi i rzęs. Sukces SUPERSONIC CERA HEALER wynika z jego innowacyjnej formuły, zaawansowanej technologii i zdolności do zapewnienia niesamowitych wyników, które mówią same za siebie.

  • Zapewnia głębokie odżywienie i nawilżenie włosków brwi i rzęs dzięki połączeniu kwasu linolenowego, pantenolu, ceramidu NP i oliwy z oliwek;
  • Pomaga przywrócić włosom naturalne pH;
  • Zapewnia włosom blask i elastyczność
  • Naprawia formę;
  • Skutecznie chroni włosy przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych.

  Produkt ma pH pomiędzy 4,0 a 5,5.

  Serum 3 Cera Healer można stosować jako zamiennik Serum 3 Multivitor. Różnicą jest to, że Multivitor należy zmyć po około 5 minutach, natomiast Cera Healer nie trzeba zmywać.

  Pojemność: 10 ml

  Okres ważności: 24 miesiące

  Okres po otwarciu (PAO): 6 miesięcy

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo