Magnitica Lashes

Rzęsy – złota seria Magnitica

55,20 69,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Rzęsy do przedłużania ze złotej serii:

– mix zawiera: 6mm x1,7mm x1, 8mm x1, 9mm x3, 10mm x3,11mm x4,12mm x3

– nowy rodzaj porowatości

– innowacyjny materiał

– technologia „easy fan”

Najnowszy rodzaj włókna o zupełnie innej porowatości, dzięki czemu nigdy już nie będziesz miała problemu z kępkami. Magnitica zastosowała inny rodzaj materiału dla rzęs 0.07 i 0.10 – dobrany do grubości. Rodzaj grubości paska silikonowego również uzależniony jest od grubości rzęs – z łatwością ściągniesz je za pomocą pęsety do rzęs. Została opracowana grubość 0,13 dedykowaną do metody 1 do 1, jest idealna, ani za gruba ani za cienka! Piękne podkręcenie C które doceni nawet najbardziej wymagająca stylistka rzęs. Ciepły, idealny odcień czerni pięknie rozświetlający oczy. Barwienie rzęsy dodające optycznie objętości. I oczywiście złote, papierowe pudełko z mapką rzęs w opakowaniu.

Foliowane paski rzęsowe, to już standard, dzięki któremu możesz wielokrotnie przyklejać je na pada, bez obaw o pozostałości kleju. Białe tło pod paskami rzęs ułatwi tworzenie kępek. Rzęsy Magnitica złota seria przechodzą specjalną, podwójną selekcję rzęs, dlatego brak w nich prześwitów.

 

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo