Exclusivelashes

Rzęsy silk DREAM LASHES C 0,075 mini Exclusivelashes

26,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,00 .

SKU: 846912
 • Opis produktu

  Rzęsy silk Dream Lashes mini skręt C Exclusivelashes

  Rzęsy Silk Dream Lashes C 0,075 Mini są idealne do tworzenia efektownej objętościowej aplikacji rzęs. Mini paletka mieści w sobie 6 pasków (7-12), które zostały starannie wyselekcjonowane przez Monikę Rząp, która przetestowała wiele rodzajów rzęs, aby znaleźć te najbardziej odpowiednie.

  Te rzęsy są niezwykle wszechstronne i łatwe w użyciu. Pozwalają na tworzenie wachlarzy zarówno metodą „przekładaną”, jak i „drapaną”, a także nadają się do innych technik objętościowych.

  Charakteryzują się głęboką, czarną barwą, pozbawioną jakiejkolwiek poświaty granatu czy fioletu. Ich niespotykana grubość wynosząca 0,075 umożliwia uzyskanie mocnej aplikacji przy minimalnym nakładzie pracy i materiału.

  Dodatkowo, rzęsy te mają skręt C, co oznacza, że będą one doskonałe dla osób, które preferują wyraźnie podkreślone rzęsy.

  Za pomocą tych rzęs Silk Dream Lashes C 0,075 Mini osiągniesz perfekcyjny efekt objętościowy, dzięki którym rzęsy będą wyglądać zjawiskowo.

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo