Thuya Eyes

Wegański Żel permanentny do laminacji brwi i rzęs Thuya Vegan

89,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 89,00 .

SKU: 8412751010740
 • Opis produktu

  Żel permanentny Vegan Thuya Professional Line

  Poznaj wegańskie innowacje w laminacji brwi i rzęs. Specjalnie dla Was powstała całkowicie nowa wegańska linia waszych ulubionych produktów.

  Produkty Thuya Vegan pozwalają zaoferować laminację brwi i rzęs wraz z koloryzacją i pielęgnacją bez składników pochodzenia zwierzęcego.

  Takie rozwiązanie pomoże Ci oferować usługę stylizacji brwi i rzęs każdemu, co podniesie standard oraz poziom świadczonych usług w twoim salonie kosmetycznym.

  Wegańskie produkty do laminacji Thuya

  Co się zmieniło ? Otóż żel permanentny również przeszedł lifting.

  Ze składu produktu Thuya zostały wyeliminowane wszystkie składniki pochodzenia zwierzęcego tak aby preparat do laminacji zachował swoją funkcjonalność i wciąż oferował tę samą skuteczność.

  Laminacja Thuya Vegan to produkty, którym możesz zaufać w 100% z wielu powodów ; skład chemiczny jest bardzo bezpieczny dla zdrowia.

  Produkty są opracowywane we własnym laboratorium w Barcelonie, przechodzą stałe testy dermatologiczne, okulistyczne i są certyfikowane.

  Spełniają wymogi wysokiej jakości kontroli zgodnie z europejskimi standardami kosmetycznymi (Genetest).

  Laminacja brwi Thuya Vegan

  Żel permanentny Thuya służy do zmiany naturalnego skrętu włosa. To właśnie dzięki niemu możemy podkręcić rzęsy bądź wyprostować niesforne brwi. Preparat zmienia kształt włosa poprzez otwarcie mostków dwusiarczkowych za sprawą zawartego kwasu tioglikolowego. Pod czas stosowania produktów należy zachować szczególną ostrożność. Niezbędnym elementem laminacji jest neutralizator (step2), który utrwali włos w nowym skręcie. Od teraz dostępny w wersji wegańskiej!

  Laminacja brwi Thuya sprawia, że brwi stają się szersze, bardziej puszyste, wyrównane, pełniejsze. Za naturalny kształt brwi odpowiadają wiązania siarczkowe – jedne z wiązań keratyny, wrażliwe na działanie amoniaku oraz utleniaczy. Ta właściwość wiązań siarczkowych pozwala przekształcić włos z prostego na kręcony i odwrotnie – wówczas mostki zmieniają położenie według sąsiadujących łańcuchów keratyny. Proces ten nazywany jest procesem redukcji, czyli zmiękczenia keratyny.

  Laminacja rzęs Thuya Vegan

  Lifting rzęs wymaga stosowania profesjonalnych produktów, które pozwolą uzyskać piękny lifting rzęs i jednocześnie będą bezpieczne dla wrażliwych okolic oczu. Wybierz żel permanentny Thuya Vegan, aby nie tylko uzyskać pięknie podkręcone, wylaminowane rzęsy ale także zachwyć swoją klientkę i followers na instagramie wegańską laminacją!

  Pojemność 15ml, ważność produktu 12 miesięcy od otwarcia.

   

  Wegańska Laminacja to nie tylko nowy trend, ale także świadomy wybór. Małe wybory każdego z nas pomogą tworzyć lepsze jutro.

  Wybieraj świadomie swoje produkty i zaopatrz się w całą wegańską linię do stylizacji brwi i rzęs Thuya Professional Line Vegan.

  Wegański Neutralizator

  Thuya Professional Line

   

   

   

  Wegańskie Farby

  Thuya Professional Line Vegan

   

   

   

   

  Wegański Krem Arganowy

  Thuya Professional Line

   

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo