Wonder Lashes

WL Lamination Brows saszetki 1 2 do laminacji brwi Wonder Lashes

12,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 12,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Laminacja brwi Wonder Lashes

  Preparaty WL Lamination do laminacji brwi od Wonder Lashes są dedykowane do laminacji brwi. Dwa preparaty od Wonder Lashes, które mają delikatną formułę. Zawarte w preparacie poszczególne składniki zmiękczają włos i sprawiają, że jest bardziej elastyczny.

  Dzięki temu włoski można z powodzeniem układać w dowolnym kierunku. Laminowanie brwi Wonder Lashes pozwoli na ułożenie najbardziej niesfornych i nieregularnie rosnących włosków. Preparaty WL Lamination zapewniają że, brwi stają się szersze i pełniejsze. Wyglądają na bardzo zadbane. Zabieg można uzupełnić koloryzacją z farbką do brwi oraz regulacją pęsetą w zależności od potrzeby klientów.

  Zużycie na zabieg laminacji brwi: 1-2 klientki w zaleznosci od gęstości i objętości brwi.

  Korzyści związane z zabiegiem laminacji brwi

   

  WL Lamination Brows sprawia że, włos jest bardzo podatny na układanie. Brwi wydają się być pełniejsze. Włoski znajdują się bardzo blisko skóry. Efekt utrzymuje się nawet do dwóch miesięcy. Nie ma ograniczeń, klientka może korzystać z sauny, basenu czy siłowni. Na brwi po zabiegu można stosować wszelkie kosmetyki i preparaty.

  Lifting Lotion 1 ml STEP 1 WL Lamination Brows

   

  Preparat 1 w saszetce to pierwszy etap zabiegu, delikatnie otwiera łuski, co pozwala wprowadzić go do warstwy korowej włosa.

  Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Thioglycolic Acid, Paraffinum Liquidum, Ethanoloamine, Thioglycolate, Cysteamine HCl, Ethanoloamine, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Amodimethiocone, Hydroxyethylocellulose, Parfum, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Disodium EDTA, Methylparaben, Cysteine HCl.

  Zużycie na zabieg laminacji brwi: 2 klientki, w zależności od gęstości i objętości brwi.

  Setting Lotion 1 ml STEP 2 WL Lamination Brows

  Produkt służący do 2 etapu laminacji brwi, regeneruje ich strukturę przez tworzenie nowych połączeń dwusiarczkowych i utrwala nowy skręt. Nakładamy na brwi po całkowitym usunięciu preparatu numer 1.

  Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Polyquaternium-7, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Stearic Acid, Hydrogen Peroxide, Hydroxyethylocellulose, Triethanoloamine, PEG-12 Dimethicone, Parfum, Disodium EDTA.

  Procedura laminacji brwi Wonder Lashes

   

  Przygotuj brwi do zabiegu laminacji poprzez dokładne oczyszczenie szamponem.

  Zaaplikuj produkt nr 1 Wonder Lashes. Układaj włoski w odpowiedniej formie, przy tworzeniu kształtu brwi należy wziąć pod uwagę kierunek wzrostu włosków. Zmiany powinny być gładkie, aby uniknąć odkształceń przy odrastaniu włosa. Możesz opcjonalnie przykryć folią osmotyczną. Po 1 minucie odkrywamy i przeczesujemy. Po kilku minutach ponownie sprawdzamy stan, przeczesujemy w celu sprawdzenia sprężystości włosa. W momencie uzyskania pożądanego efektu zmiękczenia włosa usuwamy produkt nr 1 suchym bądź zwilżonym wacikiem.

  Po usunięciu 1 preparatu nanieś produkt nr 2 i ułóż włoski w odpowiednim kształcie. Czas neutralizacji taki sam jak w przypadku produktu nr.1 Po upływie określonego czasu usuwamy produkt zwilżonym wacikiem. Możesz teraz wykonać koloryzację farbką.

  Po koloryzacji aplikujemy Vitamin Lash&Brow Bomb na 5 do 10 minut, zmywamy suchym bądź zwilżonym wacikiem.

  Na koniec laminacji brwi możesz wystylizować brwi mydełkiem lub żelem.

  Należy pamiętać aby podczas zabiegu nie używać preparatów na bazie alkoholu.

  Okres ważności: od otwarcia saszetki – do miesiąca

  Zalecenia po zabiegu: przez 24h od zabiegu nie moczyć i nie pocierać brwi, unikać pary wodnej i wysokiej tempratury, nie korzystać z sauny i basenu. Po upływie 24h należy dokładnie przemyć brwi ciepłą wodą. Często nawilżać brwi. Stylizować brwi za pomocą kremu arganowego/ oleju kokosowego/ mydełka do stylizacji.

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo