Zola

Formy silikonowe do laminacji rzęs Pinky Shiny Pads wałeczki Zola

99,00  z VAT

Brak w magazynie

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,00 .

SKU: 5905616873176
 • Opis produktu

  Wałeczki do rzęs ZOLA Pinky Shiny Pads (6 par)

  ZOLA Pinky Shiny Pads to niezastąpione wałeczki do laminacji rzęs, które zapewnia profesjonalne i spektakularne efekty podkręcenia oraz uniesienia rzęs. Jeśli dążysz do podkreślenia naturalnej piękności rzęs i chcesz osiągnąć doskonałe rezultaty, te innowacyjne formy są odpowiedzią na Twoje potrzeby.

  Czym wyróżniają się Pinky Shiny Pads spośród innych form do laminacji rzęs?

  • Precyzyjny kształt i różne rozmiary: Sekretem Pinky Shiny Pads jest ich precyzyjny kształt oraz różnorodność rozmiarów, co pozwala na indywidualne dopasowanie do różnych długości rzęs i kształtów oczu. W zestawie znajdziesz sześć par wałeczków o rozmiarach XS, S, M, L, i XL, co umożliwia pracę zarówno z krótszymi, jak i dłuższymi rzęsami.
  • Najwyższa jakość silikonu: Pinky Shiny Pads zostały wykonane z najwyższej jakości, ultramiękkiego silikonu, zapewniając wyjątkowy komfort klientkom. Ten materiał gwarantuje delikatne utrzymanie rzęs podczas procesu laminacji, minimalizując ryzyko przesunięcia się lub przemieszczenia rzęs. Dzięki temu rzęsy pozostają idealnie ułożone, a forma nie sprawia dyskomfortu ani nie naciska na powiekę.

  Podkręcające wałeczki do laminacji rzęs

  Dzięki Pinky Shiny Pads, rzęsy nabiorą elegancji i głębi, tworząc jednocześnie efekt podkręcenia i liftingu, który z pewnością przyciągnie uwagę. Dla profesjonalnych stylistek rzęs, te formy stanowią nieocenione wsparcie w tworzeniu perfekcyjnych stylizacji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Daj swoim klientkom unikalny wygląd, który będzie w pełni podkreślał ich naturalne piękno dzięki Pinky Shiny Pads.

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo