Zola

Olejek po depilacji Waxing Oil 150 ml Zola

69,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,00 .

SKU: 4820227160327
 • Opis produktu

  Waxing Oil Zola

  Olejek po depilacji Zola – przeznaczony po zabiegu depilacji oraz do usuwania pozostałości wosku ze skóry. Skład obejmuje: olej makadamia, skutecznie chroni skórę przed podrażnieniami, ma właściwości nawilżające. Panthenol, przyspiesza procesy regeneracyjne i wzmacnia funkcje ochronne skóry.

  Sposób użycia jest bardzo prosty – po prostu nanieś niewielką ilość olejku na powierzchnię skóry poddawanej zabiegowi depilacji, równomiernie rozprowadź i pozostaw do całkowitego wchłonięcia. Aby usunąć pozostałości wosku, nałóż niewielką ilość olejku na wacik i delikatnie usuń wosk ze skóry.

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo