Zola

Paletka do blendowania usta ZOLA

39,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,00 .

 • Opis produktu

  Paletka do blendowania usta ZOLA

  Poznaj absolutny MUST HAVE każdej brwistki z lini akcesoriów do wizażu utalentowanej Tatiany Zolotashko – ukraińskiej MAKE UP ARTIST.

  Blender ,,usta” ZOLA

  Paleta została zaprojektowana do łączenia różnych tekstur i będzie przydatna dla wizażystów. Za pomocą szpatułki lub pędzelka możesz mieszać tonery, korektory, pomadki, pigmenty, produkty do brwi, farby, inne elementy kosmetyków dekoracyjnych i uzyskać pożądany odcień. Paleta jest plastikowa, posiada otwór do umieszczenia palca przez co jest wygodna w użyciu, łatwa w czyszczeniu i doskonale nadaje się do transportu ze względu na niewielkie rozmiary.

  Ta paleta ma stylowy design w kształcie ust, dzięki czemu jest nie tylko wygodna, ale także piękna.

  Wymiary: długość – 15 cm, szerokość – 8 cm

  ZOLA to marka wysokiej jakości kosmetyków i akcesorii od utalentowanej charakteryzatorki Tatiany Zolotashko. Linia obejmuje produkty takie jak pędzle i akcesoria do makijażu, a także produkty do pielęgnacji. Wszystkie produkty łączą styl i jakość.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo