Staleks

Profesjonalne cążki cęgi podologiczne do paznokci wrastających Pro Expert NE-61/16 mm Staleks

149,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 149,00 .

SKU: 4820121590404
 • Opis produktu

  Profesjonalne cążki cęgi do paznokci wrastających Staleks

  Cążki Staleks Pro Expert do paznokci są mocniejsze i trwalsze w porównaniu do cążek do skórek. Obcinaczki do paznokci służą do szorstkich, twardych paznokci, natomiast cążki do paznokci są przeznaczone do pracy z miękkimi i cieńszymi paznokciami. Ten model sprawdzi Ci się do średnich i twardych paznokci. Proste krawędzie tnące bez nachylenia zapewnią wygodne i dokładne usuwanie wrastających paznokci. Bezpieczne tępe końcówki zapobiegają ryzyku zranienia. Nienaganna ostrość i pełne zaciśnięcie krawędzi tnącej dzięki profesjonalnemu ręcznemu wieloetapowemu ostrzeniu. Wygodny i pewny chwyt z pofałdowaną powierzchnią rękojeści. Idealne dopasowanie i precyzyjne szlifowanie powierzchni gwarantuje płynne pociągnięcie i precyzje chirurga. Doskonała odporność na korozję dzięki polerowaniu pastą szlifierską. Cążki Staleks są produkowane z GOI Stal nierdzewna AISI 420.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo