Zola

Różowy Wosk do depilacji ZOLA

55,00  z VAT

Brak w magazynie

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 55,00 .

SKU: 4820227160136
 • Opis produktu

  Różowy Wosk do depilacji ZOLA

  Dzięki idealnej formule wosk do depilacji ZOLA skutecznie usuwa niechciane włoski na wrażliwej skórze brwi i twarzy. Łatwy w nakładaniu i usuwaniu, po nałożeniu nie tworzy pajęczyn.

  Sposób aplikacji: W podgrzewaczu do wosku umieścić wymaganą ilość granulek i roztopić. Za pomocą szpatułki kosmetycznej nałóż cienką warstwę wosku, dociskając go do skóry. Gdy wosk stwardnieje na skórze, a włosy są mocno uchwycone, można go usunąć. Lekko naciągnij skórę i usuń wosk. Jeśli używasz wosku po raz pierwszy, wykonaj pierwszy test na niewielkim obszarze skóry. W przypadku wystąpienia niepożądanej reakcji na skórze zastosuj żel aloesowy ZOLA i nie używaj w przyszłości wosku.

  Składniki: Colophonium(Rosin), Glyceryl Rosinate, Ethylene/VA Copolymer, Paraffin, Glyceryl Hydrogenate Rosinate, Methyl Hydrogenated Rosinate, Hydrogenated Coconut Oil, C30-45 Alkyl Methicone.

  Pojemność: 150 g.

  Termin ważności: 36 miesięcy.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo