Staleks

Profesjonalne nożyczki do skórek SS-41 type 3 Staleks Pro Expert

65,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 65,00 .

SKU: 4820241064212
 • Opis produktu

  Nożyczki do skórek SS-41 type 3 Staleks Pro Expert

  Nożyczki powinny być nie tylko dobrze naostrzone, ale także wygodne w dłoni, aby nie obcierać palców. Ergonomiczny kształt pierścieni oraz miękkie silikonowe wypustki zapewniają najlepszy chwyt nożyczek, zwrotność i maksymalną kontrolę podczas pracy ✂️

  Silikonowe wypustki to komfort i miękkość dla palców podczas pracy, ochrona przed poślizgiem i otarciami. Swoją drogą pierścionki są odporne na wszelkiego rodzaju sterylizację i dezynfekcję, jeśli zastosujecie się do instrukcji użytkowania wybranego produktu ☝🏻

  Pierścienie silikonowe można również sterylizować, ale przed obróbką należy usunąć silikonowe wypustki z nożyczek i wysterylizować je oddzielnie.

  Przed przystąpieniem do pracy załóż je ponownie i ciesz się nienagannym komfortem 😍 

  Nożyczki Staleks z różowymi gumowymi nakładkami na palce

  Proste wydłużone uchwyty to unikalne rozwinięcie firmy Staleks. Wygodny rozmiar i ergonomiczny kształt pierścieni. Silikonowe wstawki na rączkach, dzięki czemu nożyczki pewnie trzymają się dłoni i nie ślizgają się. Żaroodporny silikon na pierścieniach można sterylizować i dezynfekować. Miękka w dotyku matowa powierzchnia uchwytów.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo