Zola

Wosk do depilacji bez paskowy BROW EPIL WAX pink pearl Zola

49,00 119,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Wosk BROW EPIL WAX pink pearl Zola

  Nowy wosk Pink Pearl Zola jest przeznaczony do usuwania włosów z dowolnej części twarzy. Dzięki elastycznej konsystencji łatwo aplikuje się na skórę, nie powoduje podrażnień i zaczerwienień oraz wychwytuje najkrótsze i najsztywniejsze włoski. Wlej trochę granulek do podgrzewacza i przygotuj skórę podczas podgrzewania wosku. Oczyść depilowany obszar pianką, nałóż balsam lub środek antyseptyczny. Roztopiony produkt nanieść cienką warstwą za pomocą szpatułki kosmetycznej na suchą, oczyszczoną skórę. Usuń wosk po utrwaleniu i utwardzeniu przeciwko wzrostowi włosów. Aby uzyskać maksymalną skuteczność zabiegu depilacji ważne jest prawidłowe stosowanie kosmetyków i dla długotrwałego efektu możesz stosować produkty do regeneracji, na przykład olejek po depilacji od Zola. 

  Pojemność 100g lub 500g

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo