Thuya Eyes

Żel permanentny do laminowania brwi i rzęs Thuya

89,00 400,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 89,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Żel permanentny do laminacji brwi i rzęs Thuya Professional Line

  Firma Thuya To marka Hiszpańska, która została założona w Barcelonie w 1988 roku. Od wielu lat zajmuje się rozwojem i produkcją produktów dla przemysłu kosmetycznego. Firma jest reprezentowana w ponad 50 krajach świata, dlatego często uczestniczy w największych międzynarodowych targach.

  Laminacja brwi thuya to produkty, którym możesz zaufać w 100% z wielu

  powodów:

  – skład chemiczny jest bardzo bezpieczny dla zdrowia.

  – są opracowywane we własnym laboratorium w Barcelonie.

  – przechodzą stałe testy dermatologiczne, okulistyczne i są certyfikowane.

  – spełniają wymogi wysokiej jakości kontroli zgodnie z europejskimi standardami kosmetycznymi (Genetest).

  UWAGA ! Włos poddany wcześniej oddziaływaniu preparatów chemicznych (farbowanie henną, rozjaśnianie, dekoloryzacja, ondulacja) porowaty, matowy łamliwy, postrzępiony – nie należy wykonywać długotrwałej stylizacji, należy przejść proces regeneracji. W tym celu zaleca się stosowanie w warunkach domowych regeneracyjnego kremu arganowego thuya, a także serum na porost brwi i rzęs.

  Laminacja Thuya

  Żel permanentny do trwałej i prostowania brwi Thuya | Żel permanentny do liftingu rzęs Thuya to produkt, który służy do modelowania odpowiedniego kształtu brwi. Po zabiegu włosy uzyskują narzuconą formę, nabierają elastyczność oraz miękkość. Łatwo się je układa bez efektu sklejenia. Laminacja brwi nazywana również trwałą stylizacją brwi to zabieg polegający na zmianie kształtu włosa, nadając mi nowy pożądany kierunek i podatną na układanie strukturę. Zabieg przeznaczony jest dla osób z brwiami niesfornymi,rosnącymi w różnych kierunkach, wymagających okiełznania. Doskonale sprawdzi się również w przypadku brwi, które za sprawą nie prawidłowego ukierunkowania wyglądają na wybrakowane, niewidoczne.

  Laminacja brwi thuya sprawia, że brwi stają się szersze, bardziej puszyste, wyrównane, pełniejsze. Za naturalny kształt brwi odpowiadają wiązania siarczkowe – jedne z wiązań keratyny, wrażliwe na działanie amoniaku oraz utleniaczy. Ta właściwość wiązań siarczkowych pozwala przekształcić włos z prostego na kręcony i odwrotnie – wówczas mostki zmieniają poożenie według sąsiadujących łańcuchów keratyny. Proces ten nazywany jest procesem redukcji, czyli zmiękczenia keratyny.

  Służy do zmiany naturalnego skrętu włosa. To właśnie dzięki niemu możemy podkręcić rzęsy bądź wyprostować niesforne brwi. Preparat zmienia kształt włosa poprzez otwarcie mostków dwusiarczkowych za sprawą zawartego kwasu tioglikolowego. Pod czas stosowania produktów należy zachować szczególną ostrożność. Niezbędnym elementem laminacji jest neutralizator (step2), który utrwali włos w nowym skręcie. *Pamiętaj, aby zdjąć ring zabezpieczający z produktu!

  UWAGA ! Nie należy wykonywać regulacji brwi przed laminacją. Depilacja brwi powinna zostać wykonana po zabiegu, aby nie podrażniać skóry przed zabiegiem.

  Lifting rzęs Thuya

  Lifting rzęs thuya, sprawi że będziesz mieć na długo pięknie podkręcone i wylaminowane rzęsy !

  Dodatkowo zwróć uwagę na żel permanentny, jego kolor powinien być przeźroczysto – różowym. Żółty kolor preparatu świadczy o jego bezużyteczności. Zaleca się usunąć nadmiar preparatu o żółtym zabarwieniu, by uzyskać równomierny efekt zabiegu. Nie przyjemny zapach preparatu jest normą. Na etapie ukierunkowywania włosa, koniecznie należy zwrócić uwagę na jego długość. Przejścia powinny być płynne/ stopniowe, aby uniknąć załamania włosa.

  Pojemność : 15 ml

  Czas aplikacji : max 15 minut

  Po zabiegu zaleca się koloryzacje farbą keratynową Thuya oraz pielęgnacje kremem arganowym w celu odżywienia włosów.

  Laminacja thuya to najlepszy wybór w kategorii laminacja brwi i lifting rzęs.

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo