Thuya Nails

Zestaw AKRYLOŻEL mały Thuya

199,00  z VAT

Ilość

Zestaw Akrylożelu Thuya jest idealny do testowania techniki i produktów. Zestaw zawiera: płyn Acrylicgel solution, 1-kolorowy akrylożel w odcieniu neutral, odtłuszczacz, bonder i top coat ochronny przed promieniami UV.

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 199,00 .

 • Opis produktu

  AKRYLOŻEL

  Żel akrylowy oferuje nowy sposób na konstrukcję paznokci. Bardziej wygodna, szybka, łatwa i bezpieczna konstrukcja. Jest to idealne połączenie techniki akrylowej i żelowej.

  Najlepsze z akrylu: wytrzymałość, czas trwania i maksymalna twardość oraz zalety żelu: elastyczność, bezwonny, bez monomeru, czysty i łatwy do aplikacji. Pozwala nam pracować nad konstrukcją paznokci z całkowitą swobodą czasu.

  Płyn solution jest niezbędny do korzystania z tego produktu. Płyn do formowania, który pomaga osiągnąć pożądany kształt. W zaledwie trzech krokach otrzymasz mocne i trwałe paznokcie:

  ✔️ Nasieś

  ✔️ Zwilż

  ✔️ Uformuj i zawsze utwardz w lampie.

  Krok po kroku :

  https://youtu.be/hKtWQ8b7mkg

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo