Zola

Remover do farbki Skin Color Remover 200 ml ZOLA

69,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 69,00 .

SKU: 2975
 • Opis produktu

  ZOLA Remover do farbki Skin Color Remover 200 ml

  Preparat przeznaczony jest do usuwania pozostałości farby ze skóry po farbowaniu. Idealnie również się sprawdzi do efektu ombre na brwiach lub złagodzenia odcienia u klientki jeśli poprosi o delikatniejszy efekt.

  Różne zabiegi kosmetyczne wymagają nie tylko profesjonalizmu stylistki, ale także stosowania wysokiej jakości produktów kosmetycznych, które są do nich niezbędne. Tak więc w procesie farbowania brwi czy rzęs farbka może pozostać w miejscach, w których jest niepożądana i do jej usunięcia używa się specjalnego zmywacza. Powinien być hipoalergiczny i mieć neutralny skład.

  ZOLA Remover do farby Skin Color Remover 200ml to produkt o wysokiej jakości i jest bezpieczny do użytku profesjonalnego.

  Sposób użycia: niewielką ilość preparatu nanieś na patyczek higieniczny lub płatek kosmetyczny i dokładnie przetrzyj zanieczyszczoną skórę. Po zastosowaniu resztki produktu usuń wilgotną szmatką lub spłucz wodą.

  Uwaga: Nie stosować na skórze bezpośrednio wokół oczu.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo