Zola

Krok 03 Protein Care Protein Reconstruction System Zola

99,00  z VAT

Brak w magazynie

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,00 .

SKU: 4820227160990
 • Opis produktu

  ZOLA Brow&Lash Protein Reconstruction System 03 Protein Care – Odnowa i Nawilżenie Brwi i Rzęs

  Daj Twoim Brwiom i Rzęsom Pełną Pielęgnację

  ZOLA Brow&Lash Protein Reconstruction System 03 Protein Care to wyjątkowy produkt, stworzony z myślą o pielęgnacji brwi i rzęs, które tworzysz. Ta innowacyjna formuła, wzbogacona dwoma potężnymi kompleksami, ma na celu przywrócenie i nawilżenie zarówno korzeni włosków, jak i ich łusek, aby osiągnąć nieskazitelne rezultaty, zachowując przy tym profil proteomowy włosów.

  Odnowa, Nawilżenie i Odżywienie Brwi i Rzęs

  W trzecim etapie korzystania z tego produktu zachodzi głęboka rekonstrukcja i odnowa włosków. Specjalna formuła trzeciego składnika została opracowana w trosce o przywrócenie naturalnej masy białkowej i lipidowej włosa, działając na trzech poziomach: odnowa, nawilżenie i odżywienie. Brwi i rzęsy Twoich klientek odzyskają witalność i blask po zabiegu laminacji, dzięki czemu staną się piękniejsze i zdrowsze.

  Szybki i Skuteczny Proces

  Sposób użycia: Po zastosowaniu pierwszego i drugiego składnika systemu, nałóż niewielką ilość Protein Care na włoski brwi lub rzęs. Pozostaw go na 3-5 minut, aby składniki aktywne mogły zadziałać. Następnie delikatnie zmyj pozostałości za pomocą wacika nasączonego wodą.

  Zaufane Składniki Opatentowanej Formuły

  Skład/Ingredients: Aqua, Polysorbate 20, Xanthan Gum, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hydroxypropylgluconamide, Hydroxypropylammonium Gluconate, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tartaric Acid, Lactic Acid, CI 19140.

  Pojemność 10 ml – Pełna Pielęgnacja w Małym Opakowaniu

  ZOLA Brow&Lash Protein Reconstruction System 03 Protein Care dostarcza kompleksową pielęgnację, która odżywia i przywraca piękno brwi i rzęs. Odkryj tajemnicę zdrowego i zadbanego wyglądu już teraz!

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo