Clavier

Baza do Paznokci Luxury Manicure Base Coat 10ml Clavier

29,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,00 .

SKU: 5904378562717
 • Opis produktu

  Baza do Paznokci Manicure Luxury Base Coat Clavier

  Szukasz idealnej bazy do paznokci, która zachowa trwałość Twojego manicure hybrydowego lub tradycyjnego? Poznaj Baza do Lakierów Hybrydowych Luxury od Clavier. To produkt, który nie tylko chroni, ale także wygładza i tworzy idealne podłoże dla Twojego ulubionego kolorowego lakieru.

  Trwałość i Ochrona

  Baza do paznokci Pro Hybrid Luxury to niezastąpiony element Twojego manicure. Tworzy ona warstwę ochronną między naturalną płytką paznokcia a lakierem, chroniąc przed przebarwieniami i łuszczeniem się lakieru. Dzięki niej Twój manicure staje się bardziej trwały i mniej podatny na odpryskiwanie.

  Wygładza Nierówności

  Ta baza hybrydowa nie tylko chroni, ale także wygładza nierówności na powierzchni paznokcia, tworząc idealnie gładkie podłoże dla kolorowego lakieru. Dzięki temu manicure wygląda równomiernie i profesjonalnie, bez widocznych bruzd czy nierówności.

  Połączenie Tradycji z Trwałością Żelu

  Baza hybrydowa Pro Hybrid Luxury łączy w sobie cechy tradycyjnego lakieru do paznokci z trwałością żelu. Jej składniki reagują na promieniowanie UV lub LED, co pozwala na utwardzenie pod odpowiednim źródłem światła.

  Transparentna lub Delikatny Odcień

  Baza hybrydowa do paznokci może być transparentna lub posiadać delikatny odcień, który wyrównuje kolor naturalnej płytki paznokcia, nadając mu jeszcze piękniejszy wygląd.

  Sposób Użycia:

  1. Przygotuj paznokcie, oczyść je, odtłuść i usuń wszelkie zanieczyszczenia.
  2. Nanieś cienką warstwę Bazy do Lakierów Hybrydowych Luxury na naturalną płytkę paznokcia.
  3. Kontynuuj stylizację, nakładając kolorowy lakier hybrydowy lub tradycyjny.

  Zainwestuj w Bazę do Lakierów Hybrydowych Luxury od Clavier i ciesz się trwałym, profesjonalnym manicure bez komplikacji. To produkt, który sprawi, że Twoje paznokcie będą wyglądać nieskazitelnie przez długi czas!

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo