Many Beauty

Puff Supersoft mini puszek na palec – supermiękka gąbka do makijażu 2 szt Manybeauty

8,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 8,00 .

SKU: 647522
  • Opis produktu

    Puff Supersoft mini puszek na palec

    Supermiękkie gąbki do makijażu w wersji mini. Idealne do precyzyjnego nakładania kosmetyków.

    Wykonane z supermiękkiego tworzywa, gąbki nie wchłaniają kosmetyków i równomiernie rozprowadzają je po skórze. Nadają się do stosowania zarówno z kosmetykami płynnymi, w kompakcie, jak i sypkimi, umożliwiając wykonanie technik takich jak baking czy rozprowadzanie korektora w trudno dostępnych miejscach. Ich niewielki rozmiar zapewnia pełną kontrolę podczas aplikacji, a niezwykła miękkość gwarantuje nieskazitelne wykończenie. Gąbki w formie puszek są również higieniczne i mogą służyć jako podkładka pod palec podczas precyzyjnej pracy, co docenią zarówno profesjonaliści jak i entuzjaści makijażu.

    Wymiary: 3,8 cm x 3 cm

    Opakowanie zawiera 2 sztuki gąbek w kartoniku.

    Miękka gąbka do makijażu na palec

    Miękka gąbka do makijażu na palec to niezastąpione narzędzie w codziennej pracy makijażystów. Doskonale sprawdza się podczas rozcierania różnych kosmetyków, zapewniając precyzję i efektowny efekt. Wygodna konstrukcja pozwala na swobodne poruszanie się podczas aplikacji, nie krępując ruchów ani nie uciskając palca. Gąbka do makijażu na palec jest innowacyjnym rozwiązaniem, które znacznie ułatwia proces tworzenia idealnego makijażu zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób dbających o swój wygląd w domowym zaciszu.

  • Zwroty i Reklamacje +
    W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
    Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
    Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
    Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
    Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
    Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

    Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
    Zwrócić towar można na adres:

    SB Invest Sylwester Byczkowski
    ul. Gdańska 59a
    83-330 Żukowo