Thuya Nails

THUYA MISS GLITTER SUPREME LAKIER DO PAZNOKCI GEL ON – OFF

59,00  z VAT

THUYA MISS GLITTER SUPREME lakier do paznokci Gel On-Off

Wysokiej jakości lakier Gel On-Off do paznokci, łączy w sobie trwałość żelu oraz łatwą aplikację jak w tradycyjnych lakierach do paznokci. Zapewnia perfekcyjny wygląd paznokci przez długi czas.

Poczuj moc zielonego blasku z nowym trwałym lakierem do paznokci Gel On-Off Supreme.

Wysoko na pigmentowana formuła lakieru gwarantuje idealne krycie oraz głęboki i wyrazisty kolor, a gęsta i jedwabista konsystencja lakieru, która przy użyciu pędzelka ułatwia jego aplikację.

Dzięki kolekcji Miss Glitter by On-Off uzyskasz niesamowity efekt we wszystkich swoich manicure. Dostępna jest gama kolorystyczna w 6 różnych odcieniach : Joy, Rich, Destiny, Drama Queen, Money i Supreme.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI!
Z Lakierem MISS GLITTER SUPREME THUYA do paznokci Gel On-Off to produkt, który daje nieograniczone możliwości! Możesz połączyć go z efektami, których szeroką gamę oferujemy. Pozwoli Ci to na osiągnięcie oryginalnych stylizacji.

Słoiczek zawiera 5 g produktu.

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo