Permanent Lash&Brow

Aktywator 3% do farbki na bazie henny 15 ml Permanent Lash&Brow

15,00  z VAT

Brak w magazynie

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,00 .

SKU: 4820267750748
 • Opis produktu

  Oksydant 3% do farbki Permanent Lash&Brow

  Aktywator Permanent Lash&Brow to niezawodny towarzysz farbki do brwi na bazie henny Permanent Lash&Brow, zapewniający doskonały efekt koloryzacji. Ten profesjonalny oksydant został stworzony, aby zapewnić długotrwałą i wyrazistą koloryzację brwi, która utrzymuje się nawet do 4 tygodni!

  Dzięki swojej innowacyjnej formule, oksydant Permanent Lash&Brow 3% doskonale współpracuje z farbką, zapewniając równomierne i głębokie nasycenie koloru. Jego głównym składnikiem jest nadtlenek wodoru, znany ze swoich właściwości utleniających. Działa on delikatnie, zapewniając jednocześnie trwałe i zadowalające rezultaty. Oksydant 3% został starannie wyważony, aby zapewnić optymalne wyniki koloryzacji, jednocześnie minimalizując ryzyko podrażnień skóry.

  Aktywator 3% do farbki Permanent Lash&Brow 15 ml jest niezbędnym elementem procesu koloryzacji brwi. Jego zastosowanie jest bardzo proste – należy rozcieńczyć farbkę w proporcji 1:1. Po dokładnym wymieszaniu składników, nałóż farbę na oczyszczone brwi, a następnie spłucz wodą po 10-15 minutach. Dzięki temu szybkiemu i skutecznemu procesowi, Twoje brwi nabiorą intensywnego koloru, który będzie utrzymywał się przez wiele tygodni.

  Oksydant 3% do farbki Permanent Lash&Brow 30 ml jest idealny zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Dzięki wysokiej jakości składnikom i starannej formule, możesz osiągnąć salonowy efekt koloryzacji brwi w zaciszu własnego domu. Zapewnij swoim brwiom długotrwały kolor i wyrazistość dzięki oksydantowi Permanent Lash&Brow 3% – Twoim niezawodnym partnerem w procesie koloryzacji brwi.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo