Aktywator 3% do farbki na bazie henny 15 ml Permanent Lash&Brow

Permanent Lash&Brow

15,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,00 .

W magazynie

szt.
Sprawdzam...
Zwrot pieniędzy
Darmowa dostawa
Wsparcie 24/7
Opis

Oksydant 3% do farbki Permanent Lash&Brow

Aktywator Permanent Lash&Brow to niezawodny towarzysz farbki do brwi na bazie henny Permanent Lash&Brow, zapewniający doskonały efekt koloryzacji. Ten profesjonalny oksydant został stworzony, aby zapewnić długotrwałą i wyrazistą koloryzację brwi, która utrzymuje się nawet do 4 tygodni!

Dzięki swojej innowacyjnej formule, oksydant Permanent Lash&Brow 3% doskonale współpracuje z farbką, zapewniając równomierne i głębokie nasycenie koloru. Jego głównym składnikiem jest nadtlenek wodoru, znany ze swoich właściwości utleniających. Działa on delikatnie, zapewniając jednocześnie trwałe i zadowalające rezultaty. Oksydant 3% został starannie wyważony, aby zapewnić optymalne wyniki koloryzacji, jednocześnie minimalizując ryzyko podrażnień skóry.

Aktywator 3% do farbki Permanent Lash&Brow 15 ml jest niezbędnym elementem procesu koloryzacji brwi. Jego zastosowanie jest bardzo proste – należy rozcieńczyć farbkę w proporcji 1:1. Po dokładnym wymieszaniu składników, nałóż farbę na oczyszczone brwi, a następnie spłucz wodą po 10-15 minutach. Dzięki temu szybkiemu i skutecznemu procesowi, Twoje brwi nabiorą intensywnego koloru, który będzie utrzymywał się przez wiele tygodni.

Oksydant 3% do farbki Permanent Lash&Brow 30 ml jest idealny zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Dzięki wysokiej jakości składnikom i starannej formule, możesz osiągnąć salonowy efekt koloryzacji brwi w zaciszu własnego domu. Zapewnij swoim brwiom długotrwały kolor i wyrazistość dzięki oksydantowi Permanent Lash&Brow 3% – Twoim niezawodnym partnerem w procesie koloryzacji brwi.

SKU: 4820267750748

O marce:

Reklamacje i zwroty

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo

Dostawa i kurierzy

Realizacja

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy każdy towar po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas wysyłki paczki od momentu zaksięgowania wynosi 24 godziny. Przesyłki są zlecane w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych), w godzinach 8:00-16:00.

Rodzaje przewoźników

W zależności od Twoich preferencji, oferujemy kilka opcji dostępnych firm przewozowych i różne rodzaje usług:

 • Poczta Polska – Paczka zagraniczna (Anglia)
 • GLS – Kurier płatny z góry lub za pobraniem
 • InPost – Paczkomat 24/7
 • InPost – Kurier – płatny z góry
 • DPD – Kurier – płatny z góry lub za pobraniem

Czas dostawy

W zależności od wybranego przewoźnika, oto przewidywany czas dostawy wyrażony w dniach roboczych:

 • Paczka (Poczta Polska) – poza granicami UE: około 14-20 dni
 • Paczkomaty (InPost) – około 24-36 godzin
 • Przesyłka kurierska (DPD, GLS lub InPost) – około 24-48 godzin

Chcielibyśmy również poinformować, że realizujemy wysyłki zagraniczne w obrębie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

W przypadku wyboru płatności przelewem lub kartą płatniczą przez klienta, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

Odbiór osobisty

Godziny odbioru osobistego:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00

Adres odbioru osobistego:

Pimp My Lashes Żukowo ul. Gdańska 59a 83-330

ekspert_pimpmylashes

Czat firmowy

ekspert_pimpmylashes

  Masz dodatkowe pytania?

  Zapytaj eksperta Pimp My Lashes

  Odpowiedź uzyskasz w ciągu 24h