Thuya Nails

Budujący lakier hybrydowy Soak off – Clear – Thuya

29,50  z VAT

Soak Off to żelowy lakier hybrydowy, który zapewnia odporność płytce paznokia, zachowując jego elastyczność. Ma grubszą teksturę, co pozwala wydłużyć płytkę paznokcia do dwóch milimetrów, aby ułatwić aplikację. Soak Off ma efekt samopoziomowania, który pozwala zaoszczędzić czas podczas stylizacji.

Dzięki Soak Off możesz wyrównać podstawę płytki paznokcia, uzyskując bardziej jednolitą strukturę. Idealnie nadaje się do pracy na paznokciu i do delikatnego przedłużenia. Nie powoduje pieczenia podczas utwardzania w lampie.

Soak Off jest dostępny w czterech wspaniałych kolorach, które dostosowują się do potrzeb każdego klienta. Duża pojemność w atrakcyjnej cenie !!!

Pojemność: 14 ml

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo