Elan

Farba żelowa do brwi z utleniaczem Odcień 01 czarny (zestaw) ELAN

24,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,00 .

SKU: 4820225391181
 • Opis produktu

  Farba żelowa do brwi z utleniaczem Odcień 01 czarny (zestaw) ELAN

  Farba żelowa do brwi ELAN z utleniaczem odcień 01 czerń – to idealny samodzielny kolor dla posiadaczek czarnych włosów. Ta farba może być odpowiednikiem Bronsun. Cienka aplikacja farby na brwi zapewni Ci mocne odbicie, grubsza warstwa z kolei bardziej naturalną stylizację i delikatniejszy cień na skórze.

  Odcień 01 przeznaczony jest do koloryzacji brwi posiadaczek czarnych włosów, w których dominuje zimny ton. Ten odcień można dodać do 03 Medium Brown, aby był mniej ciepły. Odcień 01 Elan Black służy do koloryzacji rzęs. Dzięki żelowej konsystencji farbka żelowa dobrze rozprowadza się po rzęsach i nie osadza się na błonie śluzowej oka.

  Formuła farby żelowej, a także technologia jej stosowania są opatentowane i nie mają analogów na świecie.

  Jako przygotowanie do procedury farbowania zaleca się stosowanie ELAN professional line Bakteriobójczy oczyszczający mus detoksykacyjny do brwi i rzęs, a pod koniec farbowania w celu uzyskania lepszej odporności na farbowanie – ELAN professional line COLOR FIX Fluid fiksujący kolor do brwi i rzęs z keratyną i olejkiem słonecznikowym.

  Farba żelowa do brwi ÉLAN z utleniaczem odcień 01 czerń – nowa generacja barwników, stworzona przez profesjonalistów z branży kosmetycznej specjalnie dla posiadaczy bardzo ciemnych i czarnych włosów.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo