FashionLash

Organic Cleaner odtłuszczacz do rzęs FASHIONLASH

49,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,00 .

SKU: 5901000016488
 • Opis produktu

  Organic Cleaner od FASHION LASH

  Większość cleanerów ma w swoim składzie alkohol etylowy, który dobrze usuwa z rzęs zanieczyszczenia, ale niestety przy tym mocno je wysusza. Dlatego szukając cleanera do rzęs, warto postawić na produkty bez zawartości alkoholu etylowego. Są one zdecydowanie delikatniejsze dla rzęs i oczu.

  Organic Cleaner do rzęs od FASHION LASH – jest produktem przeznaczonym do odtłuszczania naturalnych rzęs przed ich przedłużeniem i zagęszczeniem. Produkt idealnie oczyszcza i odtłuszcza naturalne rzęsy przed zabiegiem.

  Lekko zasadowe pH 7,2 zapewnia lepszą przyczepność rzęsy sztucznej do naturalnej, co zapewnia doskonałą trwałość zabiegu przedłużania rzęs.

  Produkt nie piecze, nie szczypie i nie wysusza skóry oczu.

  Na podstawie przeprowadzonych badań dermatologicznych Organic Cleaner’a na ochotnikach, u których nie stwierdzono występowania alergii na którykolwiek ze składników produktu, potwierdzamy, że produkt jest dobrze tolerowany przez skórę̨, ponieważ nie wykazały właściwości drażniących, ani uczulających. Cleaner do rzęs został sklasyfikowany jako NIEDRAŻNIĄCY.

  Produkty te nie były testowane za zwierzętach i nie zawierają̨ surowców pochodzenia zwierzęcego.

  Organic Cleaner od FASHION LASH – to produkt wyprodukowany w Polsce według Normy PN-EN ISO 22716:2009 Systemu Zarządzania Jakością̨, a także z europejskimi wytycznymi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) NR 1223/2009.

  Odtłuszczacz do rzęs Organic Cleaner dostępny jest w wygodnej buteleczce o pojemności 7 ml. Wystarczy zaaplikować jedną krople cleanera na microbrush lub na patyczek welurowy  a następnie rozprowadzić po rzęsach naturalnych od nasady do końcówki.

  Cleaner jest w postaci płynu, bezbarwny i nie posiada zapachu.

  Pojemność 15ml

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo