Mayamy

Lash Lamination Sachet set | Saszetki do laminowania rzęs Mayamy

79,20  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 99,00 .

SKU: 4610099523142
 • Opis produktu

  Mayamy Lash Lamination Kit pomaga stworzyć i utrwalić wymarzone podkręcenie rzęs, optycznie wydłużyć i pogrubić rzęsy, dając efekt bardziej otwartego i pięknego oka utrzymującego się nawet do 12 tygodni.

  Idealny dla osób, które nigdy wcześniej nie próbowały laminowania rzęs lub preferują roztwory z saszetki niż z butelki.

  Te saszetki to te same produkty, które znajdują się w pojedyńczych opakowaniach 3 x 2ml. Po jednej z każdego etapu liftingu rzęs.

  Skład produktów w saszetkach to bardzo wygodna i ekonomiczna opcja.

  Zwiększona objętość saszetek pozwala na przeprowadzenie większej ilości zabiegów.

  Wszystkie saszetki są szczelnie zamknięte, co pozwala w sposób zrównoważony zachować skuteczność wszystkich składników.

  Markowe opakowanie, przeznaczone do przechowywania saszetek, chroni je przed zmianami temperatury, tlenu, wilgoci i światła słonecznego.

  Wskazówki dotyczące zastosowania: Za pomocą nożyczek wykonaj małe cięcie rogu paczki; do uzyskania kompozycji wystarczy otwór 1,5-2 mm. Niewielką ilość kompozycji wycisnąć na mikroaplikator, a następnie nałożyć na rzęsy. Po użyciu złóż otwartą saszetkę i zamknij ją za pomocą spinacza do papieru lub taśmy do rzęs. Przechowuj w markowym opakowaniu.

  Instrukcje dotyczące przechowywania: Przechowywać w temperaturze od +5°C do +25°C.

  Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać z dala od ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. Przechowuj saszetki w temperaturze pokojowej w ciemnym miejscu.

  Okres trwałości: Przed otwarciem: 15 miesięcy Po otwarciu: 1 miesiąc

  Składniki:

  Step 1: woda, tioglikolan amonu, alkohol cetearylowy, wodorotlenek amonu, wodorowęglan amonu, glikol propylenowy, hydrolizowane białko pszeniczne, dimetikon, cyklometikon, laureth-4, siarczan cetearylowy sodu, perfumy, etanoloamina, alkohol benzylowy, linalol.

  Step 2: woda, alkohol cetearylowy, nadtlenek wodoru, dimetikon, kwas etidronowy, wodorotlenek sodu, chlorek cetrimonu, izostearynian glikolu propylenowego, dimetikonol, kwas cytrynowy, oleinian sorbitanu, cyklometikon.

  Step 3: disiloksan, cyklopentasiloksan, dimetikonol, dimetikon, benzoesan alkilu C12-15, hydrolizowana keratyna, octan tokoferylu, perfumy, limonen. Dodatkowe informacje: Jedna saszetka wystarcza na 10-12 zabiegów.

  Wszystkie składniki są zatwierdzone przez UE i podlegają niezależnej ocenie bezpieczeństwa w celu zatwierdzenia składników i aplikacji. Zalecamy wykonanie testu płatkowego co najmniej 48 godzin przed zabiegiem, a następnie nałożenie wszystkich roztworów, barwnika i kleju na skórę.

  Ważne zalecenia: Nie używaj tego samego mikroaplikatora podczas pracy z Composition 1 (Volume Lift) i Composition 2 (Volume Fixer).

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo