Mayamy

Lash Lamination preparaty do Liftingu rzęs Mayamy

71,20 87,20  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Volume Lift laminacja rzęs step 1 Mayamy

  To niezbędny preparat do wykonania liftingu rzęs, zbilansowana formuła delikatnie wpływa na strukturę rzęs, kremowa konsystencja ułatwia aplikację.

  Produkt został wzbogacony w hydrolizowane białko pszenicy, polimery i witaminy, które zapewniają pielęgnację, nawilżenie i odbudowę rzęs.

  Volume Fixer laminacja rzęs step 2 Mayamy

  Pomaga stworzyć i utrwalić wymarzone podkręcenie rzęs. Jest niezbędnym elementem liftingu rzęs, neutralizuje step 1.

  Silk Essence laminacja rzęs step 3 Mayamy

  Specjalistyczny płynny jedwab do brwi i rzęs z hydrolizowaną keratyną i silikonem. Preparat ten regeneruje strukturę włosów, wzmacnia cebulki  a także zapobiega wypadaniu. Dodatkowo kompozycja zawiera również witaminę E, która przyspiesza wzrost rzęs. Można stosować go jako indywidualny środek kosmetyczny lub jako dopełnienie zabiegu laminowania brwi i rzęs. W tym przypadku preparat sprawi, że włoski nabiorą pięknego, naturalnego wygięcia oraz połysku.

  Eyelash cleanser laminacja rzęs step 4 Mayamy

  Eyelash cleanser to produkt wykorzystywany w ostatniej fazie laminowania rzęs. Jego zadaniem jest oczyszczenie powierzchni włosków z wszelkich zabrudzeń takich jak np. pozostałości kosmetyków użytych do zabiegu. Preparat jest niezwykle skuteczny, nie podrażnia skóry i nie wywołuje efektów ubocznych.

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo