OkO

STEP 2 FIX VOLUME saszetki do laminacji rzęs i brwi OkO

15,00 62,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Step 2 preparat do laminacji brwi i rzęs OkO

  Zalety preparatów OkO do laminacji brwi i rzęs, przede wszystkim działają nawet na grubych i sztywnych włoskach.

  STEP 2 FIX VOLUME OkO to drugi etap laminowania rzęs i brwi. Środek ma kwaśne środowisko. Produkt nr 2 neutralizuje działanie pierwszego preparatu, przywraca wiązania dwusiarczkowe, włosy na oczach stają się mocniejsze i bardziej elastyczne, utrwala nadany kształt. Środek ma wygodną teksturę, która pozwala na ułożenie rzęs zarówno w pozycji leżącej, jak i siedzącej.

  Step 2 OkO nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Saszetki do laminacji OkO są bardzo ekonomiczne dzięki swojej konsystencji, wykonasz około 3-5 zabiegów z jednej saszetki. Komponenty do laminacji OkO można stosować bez folii osmotycznej.

  Pielęgnacja po laminacji brwi i rzęs

  Pamiętaj, aby każdej laminacji brwi i liftingu rzęs używać specjalistycznych produktów do pielęgnacji.

  Składnik nr 3 OKO CARE tworzy warstwę ochronną na rzęsach i brwiach.

  Istotne jest, aby klientowi polecić do użytku domowego produkt regeneracyjny, który pomoże chronić włosy i będzie miał działanie odbudowujące i pielęgnacyjne.

  Polecamy do sprzedaży składnik STEP nr 3 OKO. Zaprojektowany zgodnie z działaniem składników nr 1 i nr 2, jest idealnym produktem do pielęgnacji domowej. Jest dość łatwy w użyciu, ma gęstą konsystencję, która nie pozwala na spływanie produktu do oczu i dyskomfort. Reasumując format saszetki pozwala na zakup produktu w bardzo korzystnej cenie i wystarcza klientowi na cały miesiąc aż do kolejnej wizyty u stylistki.

  Jak wykonać laminację brwi i rzęs OkO

  1. Przed rozpoczęciem zabiegu niewątpliwie istotna jest prawidłowa ocena struktury i kondycji włosów. Ponieważ włosy mogą być porowate, średnioporowate lub bardzo porowate. Dlatego od tego będzie zależeć czas ekspozycji środków na włosach.
  2. Usuń pozostałości makijażu klientki płynem do demakijażu.

  3. Odtłuść rzęsy/brwi dowolnym szamponem pieniącym się lub roztworem soli fizjologicznej.
  4. Nałóż №1 OkO LIFT OkO na rzęsy/brwi za pomocą syntetycznego pędzelka lub microbrusha.W przypadku laminacji rzęs środek należy nałożyć w miejsce zagięcia wałka (najbardziej wypukła część). Rozprowadź produkt równomiernie nie gęstą warstwą na włosach, starając się jak najmniej kontaktować ze skórą. Można stosować pod folią lub bez. Czas utrzymywania od 6 do 13 minut (patrz tabliczka “Czas ekspozycji składników”). Bezsprzecznie maksymalny czas ekspozycji składników nie powinien przekraczać czasu ekspozycji dla wybranej grupy włosów. W związku z tym sprawdzamy stan włosów co 3-4 minuty. Włosy powinny wchłonąć składniki i stać się bardziej posłuszne. Po upływie czasu ekspozycji ostrożnie usunąć środek suchym wacikiem.
  5. Nałożyć i dokładnie rozprowadzić składnik nr 2 OKO FIX OkO. Ułóż włoski brwi w pożądanym kierunku. Można stosować pod folią lub bez. Czas ekspozycji kompozycji nr 2 wynosi od 5 do 12 minut (patrz tabliczka). Po czasie ekspozycji usunąć środek suchym wacikiem. Istotnie etap utrwalania odpowiada za przywrócenie wiązań we włosach. Reasumując nie można skrócić czasu ekspozycji składnika nr 2.
  6. Po ekspozycji produktu nr 2 OkO i przed zastosowaniem produktu nr 3 OkO można wykonać korektę brwi pęsetą i koloryzację farbką brwi lub rzęs.
  7. Nałóż produkt nr 3 OkO na rzęsy/brwi. Trzeci etap nie wymaga zmywania i pozostaje na włosach. Podczas gdy inne marki wymagają ciągnięcia preparatu i zajmowania fotela przez kolejne 15 min.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo