Lami Super Booster

Delikatny Make up remover | Cleaner | Odtłuszczacz do brwi i rzęs LSB Lami Super Booster

35,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 35,00 .

Ilość

Odpowiedni dla wrażliwej skóry

Przeznaczony do stosowania przed i po zabiegach Lash Lift oraz przy przedłużaniu rzęs

Nie zawiera sztucznych barwników, substancji zapachowych

Nie zawiera parabenów, silikonu, hormonów

Butelka 100ml

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
SKU: 4745011010742
 • Opis produktu

  Delikatny płyn do demakijażu Lami Super Booster jest odpowiedni nawet dla wrażliwej skóry.

  Przeznaczony jest do stosowania przed i po zabiegach Lash Lift oraz przy przedłużaniu rzęs. To

  sprawia, że ​​jest to idealny produkt do sprzedaży swoim klientkom do użytku domowego po zabiegach Lash Lift lub przedłużania rzęs. Wybierz swój wariant i zarabiaj z opcją wielosztuki !

  Użyj go do oczyszczenia rzęs klientki przed użyciem Lash Lift Prep. Używaj go również do mycia oczu klientki po zabiegu Lash Lift.

  Nie zawiera sztucznych barwników, substancji zapachowych. Nie zawiera również parabenów, silikonu i hormonów.

  Został przetestowany na ludziach, a nie na zwierzętach.

  Płyn do demakijażu Lami Super Booster jest produkowany we Włoszech.

  Marka Lami Super Booster oferuje produkty do liftingu rzęs oraz laminacji brwi. W naszym asortymencie znajdziesz również produkty przeznaczone do codziennego użytku. Cała produkcja odbywa się we Włoszech, co gwarantuje wysoką jakość, stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Laminacja rzęs i brwi to zabieg polegający na zmianie naturalnego skrętu włosa przy jednoczesnym jego odżywieniu i nasyceniu składnikami aktywnymi. Nasz innowacyjny system to gwarancja bezpieczeństwa oraz rezultatu zabiegu.

   

  Produkty LSB są przebadane dermatologicznie, nie są testowane na zwierzętach oraz są zarejestrowane w Cosmetics Products Notification Portal.

  Ważne!

  Produkty LSB są stworzone z myślą o profesjonalistach i są przeznaczone wyłącznie do profesjonalnego użytku. Przed przystąpieniem do zabiegu zapoznaj się z instrukcją użytkowania. Pamiętaj, że gwarancje idealnych rezultatów gwarantuje szkolenie oraz znajomość produktów do liftingu i laminacji. Sugerujemy wykonanie testu alergicznego minimum 24 godziny przed zabiegiem, aby upewnić się, że klient nie jest uczulony na jakiekolwiek składnik.

  Ostrzeżenie: unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. Trzymaj produkt z dala od dzieci. W przypadku wystąpienia podrażnienia natychmiast ściągnij produkt.

  Szkolenie

  Jesteś początkująca? Chciałabyś nauczyć się zabiegu liftingu i laminacji? Sprawdź mapkę instruktorów LSB i znajdź najbliższego szkoleniowca, aby cieszyć się stałą 10% zniżką na zakup produktów oraz uczestnictwem w zamkniętej grupie kursantek na FB.

  https://www.youtube.com/shorts/kKn3fRwD05c

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo