Permalift

Maska odżywka BTX eliksir koncentrat do rzęs i brwi Mineral Boost Permalift

249,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 249,00 .

SKU: 11229
 • Opis produktu

  Maska do brwi i rzęs Mineral Boost Lasb Brow Permalift

  Permalift Mineral Boost to bardzo delikatny, ale jednocześnie skuteczny produkt. Zapewni Twoim klientom zdrowsze i odżywione rzęsy oraz brwi, które staną się widocznie dłuższe i grubsze. Maska Permalift wyraźnie nawilża włoski oraz przywraca wilgoć z powrotem do mieszków włosowych. Odbudowuje rzęsy oraz brwi po przeszłych i przyszłych uszkodzeniach spowodowanych regularnymi zabiegami laminowania. Natychmiast poczujesz efekt świeżych, jedwabistych rzęs i brwi, a spektakularne efekty zobaczysz w ciągu ponad 3 tygodni.

  Maska Permalift Mineral Boost do brwi i rzęs to pierwszy na świecie produkt z taką unikalną i opatentowaną formułą opartą na 28 składnikach, z 16 składnikami aktywnymi skoncentrowanymi na intensywnym wzroście i naprawie. Formuła koncentruje się i wspomaga wzrost nowych włosów. Ta kombinacja składników aktywuje również uśpione mieszki włosowe.

  Każda buteleczka starcza na około 80 aplikacji.

  Pojemność 15 ml

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo