Lightbrow

Pędzel do brwi Nr 12 LIGHTBROW

50,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 50,00 .

Brak w magazynie

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
SKU: 78456
 • Opis produktu

  Aby stworzyć wyrazisty kształt oraz wykonać równomierną koloryzacje brwi, powstał pędzel z brązowego syntetycznego włosia.

  Dzięki brązowemu rodzaju syntetycznego włosia, pędzel możemy wykorzystywać do pracy z dowolną kremową teksturą (concealer, korektor, brow pasta), z kredką woskową i pudrową, z farbką oraz preparatami do laminacji brwi.

  Skośny pędzel idealnie nadaje się do jednolitego nałożenia produktu oraz do tworzenia maksymalnie idealnych linii na brwiach, także dzięki niemu stworzymy cienkie końcówki na brwiach, bez konieczności czyszczenia linii.

  Pędzel LIGHTBROW nr 12 jest wykonany z brązowego nylonu, zaleca się stosować do pracy z farbką i henną. Także tworzy idealnie równe i cienkie kreski na oku.

  PIELĘGNACJA I DEZYNFEKCJA: Umyć włosie bieżącą wodą i łagodnym mydłem, oliwką lub szamponem. Zanurz końcówkę do płyny dezynfekującego, zgodnie z zaleceniami producenta. Spłucz wodą i dokładnie osusz ręcznikiem.

  • Nylon – gładkie, miękkie syntetyczne włosie (nie wchłania produktu)
  • Uchwyt – lekki, praktyczny i trwały. Wykonany z twardego drewna trzon, pokryty wodoodpornym lakierem
  • Syntetyczne włosie jest bezpiecznie osadzone w metalowej skuwce za pomocą kleju odpornego na rozpuszczalniki.

  Włosie naszych pędzli nie jest ucinane podczas produkcji, co daje równe zakończenie końcówki oraz zapewnia precyzje podczas pracy z produktem.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo