Clavier

Perforowane waciki do paznokci bezpyłowe – 600 sztuk Clavier Nail Wipes

15,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,00 .

SKU: 5907996054763
 • Opis produktu

  Perforowane Waciki do Paznokci Bezpyłowe Clavier Nail Wipes – 600 sztuk

  Główne cechy produktu:

  • Bezpyłowe i Bez śladów: perforowane waciki do paznokci Clavier Nail Wipes są zaprojektowane, aby nie pozostawiać włókien ani śladów po użyciu. Dzięki tej innowacyjnej technologii, zapewniamy perfekcyjny wygląd paznokci bez konieczności dodatkowego sprzątania.
  • Zwiększona Chłonność i Trwałość: Dzięki otworom perforacyjnym waciki do paznokci posiadają zwiększoną chłonność, co oznacza, że efektywnie wchłaniają płyny, takie jak zmywacz do paznokci. Są również bardziej trwałe, co pozwala na ich wydajne użytkowanie.
  • Delikatne dla Skóry: waciki do paznokci są delikatne dla skóry i nie podrażniają. Dzięki miękkiej i nietkanej tkaninie zapewniają komfort podczas użytkowania.
  • Idealne do Precyzyjnych Zadań: Perforowane waciki do paznokci są doskonałe do precyzyjnych zadań, takich jak usuwanie lakieru do paznokci, aplikacja kosmetyków lub czyszczenie delikatnych powierzchni. Zapewniają czystość i doskonały wygląd po użyciu.

  Perforowane waciki do paznokci Clavier Nail Wipes to niezawodne narzędzie w pielęgnacji paznokci, które zapewniają doskonałą higienę i wygodę. Dzięki innowacyjnemu procesowi perforacji, te waciki nie pozostawiają włókien ani śladów po użyciu, co oznacza, że nie musisz się martwić o dodatkowe sprzątanie.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo