Pimp My Lashes

Pęseta złota prosta IGŁA Pimp My Lashes

49,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,00 .

SKU: 65132
 • Opis produktu

  Pęseta złota prosta IGŁA do separacji rzęs Pimp My Lashes

  Nasza pęseta złota prosta IGŁA to niezastąpione narzędzie dla każdej osoby, która pragnie perfekcyjnego wyglądu rzęs. Precyzyjnie zaprojektowana do separacji rzęs naturalnych, ta pęseta to nieodłączny element każdej profesjonalnej stylizacji rzęs.

  Wykonana z wyjątkowo trwałego i wysokiej jakości materiału, pęseta IGŁA zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale również trwałość, która pozwoli Ci cieszyć się nią przez długi czas. Jej prosty kształt sprawia, że jest łatwa w użyciu, a wydłużone zakończenie dodatkowo ułatwia precyzyjną separację nawet najbardziej niesfornych rzęs.

  Pęseta IGŁA została starannie zaprojektowana z myślą o profesjonalistach i entuzjastach stylizacji rzęs. Jej ostrze jest idealnie wyprofilowane, dzięki czemu jesteś w stanie łatwo i precyzyjnie rozdzielić każdą rzęsę, eliminując efekt sklejonych włosków. Dzięki temu osiągniesz naturalny, piękny efekt optycznego zagęszczenia rzęs.

  Ta pęseta to nie tylko funkcjonalność, ale również styl. Jej elegancki wygląd w połączeniu z wygodnym uchwytem sprawia, że praca z nią staje się przyjemnością. Jeśli jesteś profesjonalistą w branży stylizacji rzęs pęseta IGŁA spełni Twoje oczekiwania.

  Podsumowując, pęseta złota prosta IGŁA do separacji rzęs Pimp My Lashes to niezawodne narzędzie, które pomoże Ci osiągnąć perfekcyjne rezultaty podczas stylizacji rzęs. Jej precyzyjne wykończenie i wygodny uchwyt sprawią, że rozdzielanie niesfornych rzęs stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dodaj trochę blasku do swojej rutyny przedłużania rzęs dzięki pęsecie złota prostej IGŁA!

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo