PŁATKI BEZWŁÓKIENKOWE POD OCZY – PASKI | 100 SZTUK ManyBeauty
18,00 zł z VAT
-
Opis produktu
Paski, płatki pod oczy – 100 sztuk
Klejone płatki pod oczy to doskonałe narzędzie do aplikacji sztucznych rzęs. Stanowią również ułatwienie podczas wykonywania makijażu. Mogą być wykorzystywane do odseparowania dolnej linii rzęs od górnej oraz w celu zabezpieczenia wrażliwej skóry pod oczami. Podczas wykonywania makijażu pomagają w wykonaniu perfekcyjnej linii przy nakładaniu cieni. Płatki doskonale sprawdzą się w salonach kosmetycznych. Są odpowiednio wyprofilowane, beztłuszczowe, bezpyłowe, bezzapachowe i niestrzępiące się. Zostały wykonane z mikroporowej taśmy medycznej, nie powodują podrażnień i zapewniają pełen komfort podczas przedłużania rzęs lub wykonywania makijażu.
Specyfikacja produktu:
– 100 sztuk w zestawie (50 par),
– wymiary pojedynczego płatka: 4,5×1,2cm.
– bezpyłowe, beztłuszczowe, bezwłókienkowe.
-
Zwroty i ReklamacjeW przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.
Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:
SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo