Many Beauty

Pro Brows Palette | bezbarwna paleta kolorów brwi | stylizacja brwi | henna makijaż permanentny Manybeauty

25,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,00 .

SKU: 654654
 • Opis produktu

  Pro brows palette – Profesjonalnma paleta kolorów brwi

  Poznaj wspaniały produkt jakim jest miarka do pomiaru głębokości odcienia kolorystycznego włosów i farb. Niezbędny produkt w pracy każdego brwisty. Pomaga określić w jakim odcieniu kolorystycznym są włosy naszej klientki i w ten sposób dobrać odpowiednią farbę do jej typu urody. Paleta do doboru kolorów brwi. Pomocna w pracy makijażystki i linergistki.

  Dzięki tej palecie, aż 32 kolorów dobierzecie odpowiedni kolor dla Waszej klientki i będziecie mogły w łatwy sposób pokazać jej jak niewielka zmiana koloru brwi może wpłynąć na postrzeganie całej twarzy.

  Kart brwi możecie używać dwustronnie. Ćwiek na którym umieszczone są brwi można z łatwością rozkręcić używając płaskiego śrubokrętu i przykładać do twarzy dwa kolory jednocześnie.

  Bezbarwne karty pcv z zadrukowanymi 32 kolorami i odcieniami brwi.

  wymiar pojedynczej karty 12×5 cm.

  Wygodna do pracy forma rozsuwanej palety.

  UWAGA !

  W wyniku nieodpowiedniego zabezpieczenia podczas transportu na paletach powstały delikatne zarysowania na przezroczystych kartach z brwiami Po przyłożeniu do skóry rys nie widać, a z palety można nadal korzystać.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo