BeautyDrugs

Rękawiczka/paletka dla wizażystów praworęcznych GOOD LUCK MUA BeautyDrugs

69,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Rękawiczka dla wizażystów “GOOD LUCK MUA” to autorski projekt wynaleziony dla wizażystów, stylistów rzęs, stylistów fryzur, stylistów paznokci, stylistów brwi, tatuażystów i stylistów makijażu permanentnego.

Rękawiczka służy przede wszystkim do celów higienicznych. Na rękawiczkę można nakładać kosmetyki o mokrej konsystencji (w tym kremy, podkłady, pomadki, eyelinery, cienie, korektory, sztuczne rzęsy, farby, akwarele, hennę i inne wykorzystywane do makijażu i stylizacji produkty) i następnie aplikować je na twarz.

Rękawiczka stworzona jest specjalnie po to, aby uniknąć nakładania produktów bezpośrednio na rękę. Organizuje ona i ułatwia pracę specjalisty i ogranicza kontakt ze skórą. Wynaleziona po to, aby ręka specjalisty w trakcie wykonywania usługi zostawała czysta.

JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ PRAWORĘCZNĄ I MALUJESZ PRAWĄ RĘKĄ, TO WYBIERZ OPCJĘ “DLA PRAWORĘCZNYCH” WÓWCZAS OTRZYMASZ ZAMÓWIENIE Z RĘKAWICĄ NA LEWĄ DŁOŃ.

Dodatkowo rękawica posiada walor dekoracyjny w pracy stylistów i wizażystów. Profesjonalnie prezentuje się na ręku. Wykonana ze skóry naturalnej lub wegańskiej i certyfikowanego materiału PVC bez dodatku silikonu. Istnieje w 3 rozmiarach XS, S, M w wersji dla praworęcznyc. Rękawiczka ma regulowany pasek z kilkoma otworami w okolicy nadgarstka aby można było łatwo regulować zapięcie.

 

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo