Pimp My BrowsPimp My Lashes

Różowa Lampa Pol Moon II z cyrkoniami Pimp My Lashes | I-Coucou

799,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 799,00 .

SKU: 675897
 • Opis produktu

  Różowa Lampa POL Moon II z cyrkoniami Pimp My Lashes

  Chcesz dodać blasku i elegancji do swojego salonu? Lampa POL Moon II z cyrkoniami w kolorze różowym to idealne rozwiązanie! Ta profesjonalna lampa nie tylko zapewni doskonałe oświetlenie, ale także stanie się pięknym elementem dekoracyjnym, który przyciągnie uwagę Twoich klientek.

  Różowa Lampa POL Moon II to profesjonalne oświetlenie dedykowane przedłużaniu rzęs oraz stylizacji brwi, wyposażone w dotykową regulację mocy i barwy światła. Przejdź na wyższy poziom precyzji i komfortu. Zapomnij o pokrętłach! Teraz możesz szybko dostosować natężenie światła i odpowiednią temperaturę za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego. Lampa posiada również niezależny włącznik z pamięcią ostatnich ustawień, więc jeśli masz swoją ulubioną konfigurację optymalną dla Twojej pracy, możesz ją swobodnie włączać i wyłączać, a Twoje preferencje zostaną zachowane!

  Lampa do stylizacji brwi i rzęs I-CC

  Niezwykła moc dla doskonałych efektów!

  Lampa z uchwytem na telefon oferuje imponującą moc 45W! Wykorzystaj ten potencjał, aby tworzyć wysokiej jakości zdjęcia swoich stylizacji. Na pełnej mocy będziesz mógł dokładnie ocenić swoją pracę i przygotować materiały idealne do publikacji na Twoich mediach społecznościowych. Technologia LED zastosowana w tej lampie nie wpływa negatywnie na działanie klejów i preparatów, nie powoduje zmęczenia ani bólów głowy. Perfekcyjne oświetlenie obszaru roboczego pozwoli Ci dostrzec nawet najmniejsze detale, a co najważniejsze, nie generuje nadmiernego ciepła. Dzięki zakrzywionej głowicy, światło emitowane przez lampę nie tworzy cieni, co jeszcze bardziej oświetla obszar pracy. To idealne rozwiązanie dla precyzyjnych zabiegów związanych z przedłużaniem rzęs.

  Bezproblemowa regulacja mocy światła w zakresie 0-100% oraz możliwość dopasowania barwy światła od ciepłej, przez neutralną, aż do zimnej (w zakresie 2700-5600K) pozwoli Ci indywidualnie dostosować oświetlenie do otoczenia i aktualnych preferencji.

  Ta lampa jest również wyjątkowo funkcjonalna. Możesz swobodnie regulować jej wysokość w zakresie od 115 cm do 168 cm dzięki bezstopniowej regulacji. Dodatkowo, dzięki ruchomej głowicy lampy, możesz bez wysiłku obrócić ją o 360º.

  Różowa lampa jest sygnowana logiem Pimp My Lashes.

  Kolor różowy
  Ilość punktów LED 320
  Współczynnik CRI RA>95
  Rodzaj lampy ze względu na montaż Podłogowa
  Wysokość lampy 115-168 cm (regulacja bezstopniowa)
  Szerokość lampy 68 cm
  Moc 45 W
  Napięcie 100-240V / 50-60 Hz
  Zasilanie Sieciowe
  Barwa światła Regulacja: ciepła/neutralna/ zimna (bezstopniowa)
  Regulacja natężenia światła Tak, bezstopniowa – dotykowa
  Sposób regulacji światła Manulana – panel dotykowy
  Waga lampy 7 kg

   

  Uwaga! Produkt nie mieści się do paczkomatu. Prosimy uwzględnić to przy wyborze rodzaju wysyłki !

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo