Many Beauty

Second Skin Palette – Samoprzylepna paletka do makijażu 50 szt – efekt drugiej skóry paleta Manybeauty

29,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,00 .

SKU: 5903772604405
 • Opis produktu

  Jednorazowa paletka do makijażu wykonana z hipoalergicznego plastra medycznego.

  Tworzy supercienką i sterylną barierę między Twoją skórą, a mieszanym kosmetykiem.

  Ciepło ciała sprawia, że produkty lepiej rozprowadzają się na skórze klientek, a Ty masz pewność, że aplikacja jest higieniczna i bezpieczna.

  wymiary: 6x6cm

  50 sztuk w zestawie

  Samoprzylepna paleta do makijażu

  Przedstawiamy jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie, które pokocha absolutnie każda wizażystka. To samoprzylepna paleta do makijażu, sprawiająca, że codzienna praca nad tworzeniem make-up’u staje się jeszcze prostsza, a zarazem przyjemniejsza. Tego rodzaju gadżet posiada wiele zalet. Przede wszystkim stosowanie jest maksymalnie higieniczne oraz bezpieczne – zarówno dla wizażystki, jak i klientki. Samoprzylepna paleta do makijażu pozwala wygodnie zmieszać kilka podkładów, aby uzyskać idealny odcień. Dzięki temu, że całość jest przyklejana na ręce, możliwe jest dopasowanie mieszanki do koloru skóry. To takie proste, a zarazem skuteczne!

  Paleta do makijażu przyklejana na skórę

  Samoprzylepna paleta do makijażu jest przede wszystkim łatwa w zastosowaniu. Wystarczy nanieść folię na ciało – najczęściej rękę – a następnie wymieszać kosmetyki. Produkt ten tworzy pewnego rodzaju efekt drugiej skóry, ponieważ jest dosłownie niewidoczny. To ogromne ułatwienie pracy dla wizażystek i makijażystek. Jeżeli pragniesz stworzyć idealny make-up, paleta do makijażu przyklejana na skórę z pewnością będzie interesująca!

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo