Przejdź do treści

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Instruktorzy

W naszej ofercie znajdziesz rozbudowaną bazę kursów kosmetycznych, które prowadzimy stacjonarnie i online. Instruktorzy szkoleń przekazują na nich swoją wiedzę teoretyczną i dzielą się umiejętnościami praktycznymi, aby Twój rozwój w branży beauty nabrał tempa, a świadczone przez Ciebie usługi wzniosły się na najwyższy poziom profesjonalizmu. Sprawdź, co oferujemy i ucz się od najlepszych!

Intensywna nauka od profesjonalistów – poznaj kwalifikacje naszych instruktorów!

Instruktorzy szkoleń to wyspecjalizowane i doświadczone osoby, które:

  • w przejrzysty sposób przekażą Ci wiedzę z zakresu interesującej Cię tematyki,
  • opowiedzą o polecanych produktach i nauczą, jak dobierać produkty zgodnie z planowanymi zabiegami i indywidualnymi potrzebami klientek,
  • zaprezentują praktyczne metody wykonywania zabiegów i będą czuwać nad nabywaniem tych umiejętności przez Ciebie, na bieżąco korygując błędy i służąc przydatnymi wskazówkami,
  • podpowiedzą, jak kreować wizerunek stylistki i wizażystki z punktu widzenia marketingu, aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i zdobyć jak najwięcej klientek.

Jakie kompetencje mają nasi instruktorzy szkoleń?

Osoby prowadzące szkolenia to doświadczeni instruktorzy, którzy prowadzą kursy z zakresu stylizacji:

  • rzęs i brwi – ich farbowania, koloryzacji henną, architektury i geometrii brwi, przedłużania rzęs, 
  • paznokci – pielęgnacji, przedłużania, ozdabiania, wykonywania manicure różnymi metodami.

Podczas kursów panuje przyjazna atmosfera, dzięki czemu uczestnicy naszych szkoleń czują się swobodnie i mogą bez stresu skupić się na zdobywaniu nowych umiejętności oraz poszerzaniu swojej wiedzy. Każdy kurs wieńczy certyfikat potwierdzający jego odbycie, a instruktorzy służą wsparciem również po zakończeniu szkolenia – możesz skorzystać z porad w formie online.

Wybierz kursy z naszej oferty i przekonaj się, jak uczą profesjonalni instruktorzy szkoleń!

Doświadczenie, doskonała znajomość branży beauty i rynku kosmetyków wykorzystywanych do wykonywania profesjonalnych zabiegów pozwalają naszym instruktorom na kompleksowe przekazanie wiedzy kursantom i wsparcie ich na ścieżce rozwoju. Skorzystaj z tego i Ty, zapisując się na wybrane szkolenia i inwestując w swoją drogę zawodową.

Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis