Przejdź do treści

Anna Jarniewska

Mazowieckie
Stylistka rzęs i brwi z 8-letnim doświadczeniem . Założycielka YARNA Academy z platformą szkoleniową online oraz szkoleniami stacjonarnymi z zakresu stylizacji rzęs i brwi . Twórczyni i pionierka techniki Express Set czyli rzęsy w godzinę ⏰ 💛 Współtwórczyni linii produktów do stylizacji rzęs i brwi YARNA w kolaboracji z Pimp My Lashes. Wielokrotna mistrzyni stylizacji rzęs i brwi🏆  Sędzia mistrzostw , speaker , autorka ponad 40 tekstów branżowych do gazet takich jak Lash Me, Claudia oraz na blogach Yarna, Pimp My Lashes i Lash Design . Po 5 latach prowadzenia biznesu w Warszawie postanowiła zamknąć dotychczasową działalność, wyprowadzić się na wieś i pokazać, że biznes można prowadzić wszędzie. Motywuje tym samym swoje kursantki, które przyjeżdżają do niej na szkolenia z całej Polski. Anna tak jak my pokochała technikę Airbrush brows i przekaże ci wszystkie tajniki farbowania brwi aerografem. Zakres szkoleń: AIRBRUSH BROWS - FARBOWANIE BRWI AEROGRAFEM

Subskrybuj!

Nie ominie Cię żadna, promocja, nowy produkt ani nowy trend!
Bądź z nami!

  FAQ

  Jakie produkty są potrzebne do stylizacji brwi?

  Do stylizacji brwi potrzebne są różne produkty, w zależności od preferencji i efektu, który chcesz osiągnąć. Oto kilka podstawowych produktów, które są często używane do stylizacji brwi:

  Farbki do brwi

  Henna Pudrowa

  Mydełko do brwi

  -BTX maska odżywcza po zabiegach laminacji

  -Akcesoria ułatwiające codzienną pracę

  Jak wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi?

  Wybór odpowiednich produktów do stylizacji brwi może być nieco trudny, szczególnie gdy jest tyle opcji do wyboru. Skorzystanie z zakładki webinar i blog (widoczne w menu) z poleceniami od instruktorów i ambasadorów marki może być świetnym sposobem na uzyskanie przydatnych wskazówek i rekomendacji. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi:

  1. Zapoznaj się z webinarami: Sprawdź dostępne webinary na temat stylizacji brwi prowadzone przez instruktorów i ambasadorów naszej marki. Zazwyczaj dostarczają one cennych wskazówek dotyczących wyboru produktów, technik aplikacji oraz ogólnych porad dotyczących stylizacji brwi.
  2. Przeczytaj blog: Przejrzyj blog, gdzie znajdziesz recenzje produktów do stylizacji brwi oraz porady dotyczące ich stosowania. Instruktorzy i ambasadorzy marki często dzielą się swoimi ulubionymi produktami i technikami, co może być bardzo pomocne przy wyborze odpowiednich produktów.

  Czy produkty do brwi mogę używać do rzęs?

  Tak, w wielu przypadkach produkty do stylizacji brwi mogą być stosowane do stylizacji rzęs.

  Jednakże, należy pamiętać, że produkty do brwi mogą mieć różne formuły i składniki, które mogą się różnić od tych przeznaczonych do rzęs. Dlatego zawsze ważne jest zachowanie ostrożności i upewnienie się, że produkt jest bezpieczny do stosowania w okolicach oczu. Jeśli masz wątpliwości co do zastosowania produktu, zawsze warto przeczytać informacje na opakowaniu produktu lub w opisie na naszej stronie.

   

  Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis