Jolash Professional

Pęseta do przedłużania rzęs metody 1:1 | objętości | bujanej | drapanej Vetus ST-17

25,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Potrzebujesz lekko zakrzywionej pęsety do przedłużania rzęs? Odpowiednio dobrany profil pęsety do stylizacji rzęs przyspieszy i ułatwi pracę.
Ta pęseta jest idealna dla osób profesjonalnie zajmujących się przedłużeniem rzęs.  Do metody 1:1 najlepiej sprawdzają się pęsety jedno-stykowe o lekkim stopniu zakrzywienia, dzięki którym z łatwością możliwe jest pobranie i utrzymanie rzęsy w pęsecie, do metody drapanej dobrze sprawdzają się pęsety o dużym styku, natomiast do metody bujanej pęsety dwu-stykowe.
Pęsety Vetus są dobrze znane ze swojej jakości i precyzji.
Ta pęseta  Vetus ST-17 jest wykonana ze stali najwyższej jakości i nie koroduje, dzięki temu pęsety przedłużające rzęsy wyglądają tak dobrze, jak w dniu ich zakupu.

Siła nacisku: Duża

Pęseta dwustykowa, sprawdzi się zarówno w metodzie 1:1 jak i przy metodach objętościowych – bujanej, przekładanej i drapanej.

Pęsety są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest antystatyczna. Vetus – najlepszy wybór dla wysokiej jakości precyzyjnej pęsety.

Super lekka, gwarancja wysokiej jakości pęsety Vetus.

Pęseta precyzyjna w stylu szwajcarskim

Anty-magnetyczny

Łatwy do czyszczenia

Kolor Srebrny

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo