Many Beauty

Żel UV do zdobień | manicure | metaliczny | 6 kolorów Manybeauty

19,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
SKU: Brak danych
  • Opis produktu

    Żel UV do zdobień | metaliczny | 6 kolorów 

     

    Żel do tworzenia zdobień na paznokciach lub na całą ich powierzchnię. Piękny, trwały, metaliczny odcień żelu wygląda niezwykle efektownie.

    Dzięki swojej konsystencji bardzo wygodnie się aplikuje i utrzymuje na płytce paznokcia tworząc doskonale gładką i równą powierzchnię dzięki czemu nie powstają smugi.

    Po utwardzeniu w lampie (minimum 60 sekund) żel utrzymuje się przez wiele tygodni, nie odpryskuje, nie podchodzi powietrzem i niesamowicie błyszczy. Może być używany na naturalną płytkę paznokcia jak również do pracy na szablonie i tipsie. Można stosować kilka cienkich warstw produktu.

    Cechy produktu:

    • metaliczny odcień,
    • wysoki połysk,
    • 6 wariantów kolorystycznych,
    • waga produktu: 20 g.
  • Zwroty i Reklamacje +
    W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
    Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
    Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
    Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
    Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
    Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

    Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
    Zwrócić towar można na adres:

    SB Invest Sylwester Byczkowski
    ul. Gdańska 59a
    83-330 Żukowo