Brow Code

Zestaw testowy do laminacji | Lustre Mini Lamination sample Kit Brow Code

69,00  z VAT

Brak w magazynie

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Dzięki temu zestawowi do laminowania brwi i liftingu rzęs możesz teraz uzyskać perfekcyjnie uniesione brwi każdego dnia. Zestaw do laminowania Lustre ma wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać pierzaste, pełne, puszyste i obszerne brwi i rzęsy.

Każdy etap procesu laminowania został starannie opracowany, aby stworzyć idealny produkt zapewniający długotrwałe i skuteczne rezultaty. Został specjalnie zaprojektowany z myślą o prostocie i łatwości. Formuła wolna od testów na zwierzętach.

Zestaw do laminowania Lustre wystarczy na 1 aplikację. Przy prawidłowej pielęgnacji rezultaty laminowania utrzymają się od sześciu do ośmiu tygodni.

Zestaw do laminowania Lustre jest produkowany we Włoszech. Przeszukaliśmy cały świat w poszukiwaniu najlepszych składników do laminacji i spędziliśmy niezliczone godziny na doskonaleniu formuły! Ta formuła została stworzona w najlepszych laboratoriach produkujących kosmetyki.

Zestaw do laminowania  zawiera:

1 x 1ml saszetek z każdego etapu 1, 2, 3

Saszetki z klejem 1 x 1 ml

1×1 ml Odżywka Mini Brow Gold

https://browcode.pl/wp-content/uploads/2022/03/6b2ab77a68fa4b1b992b6fea129cb070.HD-1080p-2.5Mbps.mp4?_=1

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo