Brow Code

Henna Pudrowa Indus Valley Henna Powder Brow Code

209,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Wyjątkowa henna sformułowana ze składników i ekstraktów roślinnych. Henna Brow Code pochodzi z najlepszych plantacji henny z Doliny Indusu.

Formuła zawiera starannie dobrane ekstrakty ziołowe i olejki eteryczne, które zapewniają trwalszy i intensywniejszy kolor.

Henna do brwi w proszku nie zawiera amoniaku i jest naturalnym pudrem.

 

  • Nie testowany na zwierzętach
  • Bez parabenów
  • Bez syntetycznych zapachów
  • Vegański

Opakowanie zawiera 50 kapsułek po 125 mg. Jest to idealnie odmierzona gramatura przewidziana na wykonanie jednego zabiegu. Kapsułka to poręczne i wygodne rozwiązanie, zapobiegające marnowaniu produktu.

Henna utrzymuje się do 10 dni na skórze i do 4 tygodni na włoskach. Dostępny jest również zestaw do profesjonalnej henny.

Skład:

Sodium carbonate peroxide, p- phenylenediamine, cellulose gum, henna, citric acid, magnesium sulfate, silica, sodium lauryl sulfate, rosa damascena -flower powder, crocus sativus flower extract, p- aminophenol, resorcinol, 4-amino-2-hydroxytoluene, 1-naphthol, aloe barbadensis leaf powder, simmondsia chinensis seed oil, m-aminophenol, toluene-2,5-diamine sulfate, 1 ,5-naphthalenediol.

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo