Thuya Nails

Zestaw Thuya effects

125,00  z VAT

Ilość

Blask, iskra, odbicie, światło … Czy chcesz nadać swojemu manicure wyjątkowy charakter? Dzięki nowej kolekcji efektów Thuya możesz uwolnić swoją wyobraźnię i osiągnąć rezultaty dzięki nieskończonym kombinacjom.

Jest to zestaw zawierający 6 opalizujących proszków o różnych efektach: Sun Powder, Frost Spell, Snowflake, Dragon Eye, Pink Princess i Moonlight

Są bardzo łatwe do nałożenia, wystarczy niewielką ilość wetrzeć w warstwę depresyjną lakieru i cieszyć się pięknym manicure. Z każdym użytym kolorem podstawowym będą wyglądać inaczej, więc wykończenia, które otrzymasz są nieskończone.

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 125,00 .

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo