Zola

Wosk do stylizacji brwi Paradise Wax by @viktorinavika Zola

79,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Wosk do brwi Zola Paradise Wax

Wynik współpracy ekspertów stylizacji brwi – to wosk do utrwalania brwi Zola Paradise Wax od marki Zola i i Viktoria Kochetkova!

Ten wysokiej jakości wosk utrwalający pomoże Ci wymodelować brwi w ciągu kilku minut i utrzyma się przez cały dzień. Wosk ma przezroczystą konsystencję, łatwo się aplikuje, dobrze trzyma i nie pozostawia śladów przez cały dzień. Bez białego osadu.

Stylizacja brwi to nie tylko ich koloryzacja. Brwi, aby wyglądać pięknie i współgrać z całą twarzą, muszą mieć odpowiedni kształt. Tu ważna jest ich regulacja, jednak w wielu przypadkach to właśnie kosmetyki zastępują niezbyt gęste włoski, które z wiekiem stają się także słabsze i wolniej odrastają. Woski umożliwiają nadanie brwiom kształtu oraz koloru. Stylizacja brwi z ich pomocą utrwala makijaż i podkreśla odcień brwi. Dzięki temu bez względu na to, jaki chcesz osiągnąć efekt, możesz go osiągnąć, stosując wosk. Trendy się zmieniają. Jeszcze niedawno modne były dokładnie wyrysowane, grube, niemal geometryczne brwi. Obecnie na topie jest naturalność i lekkie zmierzwienie. Każda stylizacja brwi może być wykonana właśnie z pomocą wosku, który dodatkowo utrwala całość na wiele godzin.

Objętość: 14g

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo