KAVAI Brushes

Pędzel K14 – Pędzel do brwi Kavai

20,00 320,00  z VAT

Ilość

Ten produkt został wybrany przez wielu Stylistów !

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 20,00 .

SKU: 914
 • Opis produktu

  Pędzel do brwi K14 KAVAI.

  Pochodzi z serii MAROON, która posiada piękne drewniane wykończenie w odcieniu matowego bordo z dodatkiem srebrnej skuwki, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko i luksusowo.

  Przeznaczony do nakładania płynnych i kremowych produktów, takich jak farby, henny, korektrory. Stworzony został z wysokiej jakości syntetycznego włosia, które jest elastyczne i odpowiednio giętkie. Solidne wykonanie i oryginalny design sprawia, iż pędzel będzie się pięknie prezentował w salonach kosmetycznych, jak i w domowej kosmetyczce. Dodatkowo bardzo dobrze leży w dłoni i nie sprawia żadnych problemów podczas pracy.

  Ma bardzo wygodny płaski kształt, niezbędny zwłaszcza dla tych, którzy lubią pracować kredką. Przeznaczony jest również do nakładania tłustych produktów kosmetycznych.

  Pędzel z syntetycznego włosia i litego bordowego drewna, który, usuwa nadmiar barwnika ze skóry i tworzy wyraźne linie, a także doskonale nakłada tłuste i żelowe produkty kosmetyczne.

  Długość włosia 1 cm
  Długość rączki 16 cm
  Rozpiętość włosia 1 cm

  Wypróbuj jakość KAVAI oraz

  KONIECZNIE SPRAWDŹ INNE MODELE KAVAI

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo